Neler Yeni

Asus garanti süreci | Teknik servis

Ruqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Selim Yılmaz
Arkadaşlar merhaba

Ben Asus ekran kartını garantiye vermek istiyorum garantiye vermek İçin kargo ile mi gönderim yapacağım yoksa kendimde fiziksel olarak servisine teslim edebiliyor muyum?

İstanbul Başakşehir için bazı sitelerde servis buldum ama Asusun kendisi sitesi mi veya güncel mi tam emin olamadım yardımcı olabilir iseniz çok sevinirim kargo ile uğramak çok istemiyorum açıkcası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba

Ben Asus ekran kartını garantiye vermek istiyorum garantiye vermek İçin kargo ile mi gönderim yapacağım yoksa kendimde fiziksel olarak servisine teslim edebiliyor muyum?

İstanbul Başakşehir için bazı sitelerde servis buldum ama Asusun kendisi sitesi mi veya güncel mi tam emin olamadım yardımcı olabilir iseniz çok sevinirim kargo ile uğramak çok istemiyorum açıkcası
Onarım ve değişim süreci nasıl işliyor fatura isterler mi?

ConquerorXIV

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba

Mesaj otomatik birleştirildi:

Onarım ve değişim süreci nasıl işliyor fatura isterler mi?
Penta teknolojiye kutusunu faturasını koy gönder
Detayları ara sor

Top Bottom