Neler Yeni

Yardım Asus Geri Ödeme Kampanyası Geri Ödemeyi Aldım

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Deniz
Ağustosun başında ekran kartı ve ortasında usb wifi adaptör tarzı bir şey almıştım. Bu kampanyadan yararlanmak için sisteme kaydettim. Tabii bildiğiniz gibi 90 gün içinde yatırılacak deniyor. Ben de dedim asus'a mail atıyım, böyle böyle kampanyaya başvurdum onaylandı ürünlerim ama hala ödemeyi alamadım, en kısa zamanda ödemeyi almam mümkün mü vs. şeklinde bir mail attım. Maili atış tarihim 8 Eylül, 2 gün sonra bana maille geri dönüş yaptılar "genelde 90 gün sürüyor parayı en kısa zamanda yatırıcaz vs. diye". Bugün para hesabıma yatmış. tabii ki ingilizce mail yazdım, isterseniz daha ödemeyi almamış olanlar siz de bir deneyin belki birkaç gün içinde size de geri ödeme yatabilir.

Mail attığım adres: [email protected]

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Benim yatmamisti hala, atiyim bari maili yollarlar belki. Sag olasin bilgi icin

Tsubaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Baran
Ne yazdın müdür biz de yazalım?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
Orkun

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
To whom it may concern,

I applied for the promotion stated on the topic of this email with two items. First item was DUAL-RX6700XT-O12G and was applied on 1st of August, 2022 and second one was USB-AC58 and was applied on 12nd of August, 2022 with Application-ID respectively (başvuru IDleri gelicek buraya)..... and ...... Although its "state" can be seen on the asus promotion website as approved, I still have not received the cashbacks for these items yet. I kindly request for you to reconsider my promotional claim and if possible I would like to receive it as soon as possible.

Thank you for your consideration,
Best regards.

Tek bir ürünle başvurduysanız aşağıdakine göre yapabilirsiniz. Kalın ve italik yaptığım yerleri kendinize göre yazın.

To whom it may concern,

I applied for the promotion stated on the topic of this email with an item. Item was DUAL-RX6700XT-O12G and was applied on 1st of August, 2022 with Application-ID .... . Although its "state" can be seen on the asus promotion website as approved, I still have not received the cashbacks for these items yet. I kindly request for you to reconsider my promotional claim and if possible I would like to receive it as soon as possible.

Thank you for your consideration,
Best regards.

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Attınız mı mail hocam?
Attıysanız geri dönüş yaptılar mı?
Geri dönüş olarak 90 gün içinde vs. dediler konu sahibine dedikleri gibi, yatırmadılar henüz sanırım babamın kartına geliyor demedi öyle bi şey

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
ID unuttum nerden bulabilirim

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
ID unuttum nerden bulabilirim

Asus cashback yaptığında doldurduğun forma hangi mail adresini yazdıysan oraya atıyorlar. Mail'den asus cashback araması yap çıkar.

Bu arada ben de 2.07.2022'de almışım yani 75 gün falan olmuş. 90 gün olmasına çok az kalmış. @Sellier 'in yazdığı mail'e bakılacak olursa benden sonra almış ve mail ile parası tak yatmış. Denenmeli.

Ben de attım bakalım geri dönüş olursa yine bu konuya yazarım, yukarılara çıkar. Forumda 6700xt'ye abanan çok vardı onlar görünce üstüne atlarlar. :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Qzer

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
Asus cashback yaptığında doldurduğun forma hangi mail adresini yazdıysan oraya atıyorlar. Mail'den asus cashback araması yap çıkar.

Bu arada ben de 2.07.2022'de almışım yani 75 gün falan olmuş. 90 gün olmasına çok az kalmış. @Sellier 'in yazdığı mail'e bakılacak olursa benden sonra almış ve mail ile parası tak yatmış. Denenmeli.

Ben de attım bakalım geri dönüş olursa yine bu konuya yazarım, yukarılara çıkar. Forumda 6700xt'ye abanan çok vardı onlar görünce üstüne atlarlar. :D
asus cashback yazdım çıkmıyor. Daha önce vardı kendi kendine silinmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maillerini kontrol et, bulamazsan Asus'u ara mail ile sana yollarlar.
mailde yok

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Okan kaygısız
ID kısmı maili bende de yok.Asus bu sefer cidden çok uzattı süreyi sanki

MERHUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet dudu
İlgilendiği Kategoriler
Film dizi ingilizce
Instagram
Ahmet.d.tr
Valla kardeşim iyi akıl etmişsin ağlamayana meme yok. yarın öbür gün bi kur dalgası daha olur bizim para pul olur. Bizim durumu bilmez Çinliler, bi an önce almak lazım

Top Bottom