Neler Yeni

Rehber Asus Geri Ödeme Rehberi

Çoğu kişi geri ödemeyi nasıl yapacağını bilmediği için böyle bir rehber açmak istedim.

Kampanyalı ürünlerin linki

Öncelikle aşağıdaki linkten bir Asus hesabı açıyoruz.

Ardından bu linkten geri ödeme sayfasına gidiyoruz

1.png

1. Adımızı yazıyoruz
2. Soyadımızı yazıyoruz.
3. Sokak adını yazıyoruz.
4. Bina numarasını yazıyoruz.
5. Posta kodunu yazıyoruz.
6. Şehir ismini yazıyoruz.
7. Ülke ismini yazıyoruz.
8. Mail adresimizi yazıyoruz.

2.png

1. Ürünü nereden aldığımızı seçiyoruz.
2. Ürünü ne zaman satın aldığımızı seçiyoruz.
3. Fatura numarasını yazıyoruz.
4. Fatura'nın fotoğrafını fiziksel olarak çekip ve web site üzerinden ürünü aldığımızı görsteren bir ekran görüntüsü çekip yükleyelim.

3.png

1. Geri ödemesini yapacağımız ürünü seçiyoruz.
2. Ürünün seri numarasını bulup yazıyoruz.

4.png

1. Geri ödemeyi seçiyoruz.
2. İban numaramızı yazıyoruz.
3. BIC/SWIFT kodunu yazıyoruz. Internetten araştırarak kendi bankanızın BIC veya SWIFT koduna ulaşabilirsiniz.

5.png

1. Şartları ve koşulları okuyup onaylamanız için tik atmanız gerekiyor. (zorunlu)
2. Asus haber bültenine katılmak için tik atabilirsiniz. (zorunlu değil)

31 Ağustos'a kadar ilgili ürünü alıp 15 Eylül'e kadar katılım formunuzu yollamanız gerekiyor.
Birkaç günlük kontrol sürecinden sonra başvurunuz onaylanırsa 90 gün içerisinde para banka hesabınıza yatıyor.

Geri ödeme talebi oluşturduktan sonra bir sebepten ürünü geri iade ederseniz ve bunu ASUS'a bildirmezseniz 75 EURO para cezası bulunuyor. Geri ödeme yapıldıktan sonra üründe teknik bir arıza meydana gelirse bir ceza ödemek zorunda değilsiniz.

Rehberimi okduğunuz için teşekkürler :peepokalp:

Son düzenleme:

bwNN

80+ Silver
bana farklı sana farklı şey söylüyorlar, ben sırf bana dedikleri yüzünden iptal ettirmiştim başvuruyu, böyle deseler ettirmezdim. gelen parayla klavye alırdım. bu arada attığım ssde yeterince açık değil ama başka bi mailde açık açık herhangi bir şekilde iade ederseniz cezayı ödemeniz gerekiyor yazmışlardı.
Çok karışık Sırf bu ceza muhabbeti yüzünden almaktan korkuyorum

Flamesa

80+ Silver
Çok karışık Sırf bu ceza muhabbeti yüzünden almaktan korkuyorum
Asusa durumu bildirdikten sonra hiçbir sorun olmuyor. Bu ceza kampanyayı fırsata çevirip ürünün geri ödemesini alıp daha sonra iade etmesinler diye yapılmış. Formu doldurduktan sonra geri ödeme sürecindeyken üründe arıza olursa Asusa yazıyorsun formun iptal ediliyor daha sonra sorunsuzca iade/değişim yapabiliyorsun. Geri ödemen yapıldıktan sonra üründe arıza çıkarsa bildirmene gerek kalmadan iade/değişim talep edebilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Çoğu kişi geri ödemeyi nasıl yapacağını bilmediği için böyle bir rehber açmak istedim.

Kampanyalı ürünlerin linki

Öncelikle aşağıdaki linkten bir Asus hesabı açıyoruz.

Ardından bu linkten geri ödeme sayfasına gidiyoruz

Alıntıyı görüntüle
1. Adımızı yazıyoruz
2. Soyadımızı yazıyoruz.
3. Sokak adını yazıyoruz.
4. Bina numarasını yazıyoruz.
5. Posta kodunu yazıyoruz.
6. Şehir ismini yazıyoruz.
7. Ülke ismini yazıyoruz.
8. Mail adresimizi yazıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

1. Ürünü nereden aldığımızı seçiyoruz.
2. Ürünü ne zaman satın aldığımızı seçiyoruz.
3. Fatura numarasını yazıyoruz.
4. Fatura'nın fotoğrafını fiziksel olarak çekip ve web site üzerinden ürünü aldığımızı görsteren bir ekran görüntüsü çekip yükleyelim.

Alıntıyı görüntüle

1. Geri ödemesini yapacağımız ürünü seçiyoruz.
2. Ürünün seri numarasını bulup yazıyoruz.

Alıntıyı görüntüle

1. Geri ödemeyi seçiyoruz.
2. İban numaramızı yazıyoruz.
3. BIC/SWIFT kodunu yazıyoruz. Internetten araştırarak kendi bankanızın BIC veya SWIFT koduna ulaşabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
1. Şartları ve koşulları okuyup onaylamanız için tik atmanız gerekiyor. (zorunlu)
2. Asus haber bültenine katılmak için tik atabilirsiniz. (zorunlu değil)

31 Ağustos'a kadar ilgili ürünü alıp 15 Eylül'e kadar katılım formunuzu yollamanız gerekiyor.
Birkaç günlük kontrol sürecinden sonra başvurunuz onaylanırsa 90 gün içerisinde para banka hesabınıza yatıyor.

Geri ödeme talebi oluşturduktan sonra bir sebepten ürünü geri iade ederseniz ve bunu ASUS'a bildirmezseniz 75 EURO para cezası bulunuyor. Geri ödeme yapıldıktan sonra üründe teknik bir arıza meydana gelirse bir ceza ödemek zorunda değilsiniz.

Rehberimi okduğunuz için teşekkürler :peepokalp:
Tanıdığımın kredi kartından alındı kendi adımı yazarak kendi ibanımı vererek geri ödemesini alabilir miyim sorun olur mu

Flamesa

80+ Silver
Tanıdığımın kredi kartından alındı kendi adımı yazarak kendi ibanımı vererek geri ödemesini alabilir miyim sorun olur mu
Sorun olacağını düşünmüyorum fakat kesin bilgi için mail atabilirsiniz.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
Ben 1 hafta önce yaptım başvuruyu. Eğer kabul ederlerse onay maili mi geliyor mail adresime? Yoksa başka bir siteden mi bakıyoruz?

Flamesa

80+ Silver
Güzel rehber hocam asus ürün alanlar için. Son dönemlerde markalar yapıyor bu tarz şeyleri.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben imzamdaki monitörü aylar önce aldım yine de başvurabiliyor muyum?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
16 Hazirandan önce aldıysanız hayır.
Anladım, olsaydı da zaten saçma olurdu da bi şansımı denemek istedim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada arkadaşım da 144 165 hz bir monitör arıyordu ona Asus VG249Q1R yi alıcaz büyük ihtimal, bu fiyata kesinlikle kaçmaması lazım, birde üzerine 2500 vp sini de alacak :D Çok teşekkürler bu konu için :)

Son düzenleme:

Flamesa

80+ Silver
Anladım, olsaydı da zaten saçma olurdu da bi şansımı denemek istedim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada arkadaşım da 144 165 hz bir monitör arıyordu ona Asus VG249Q1R yi alıcaz büyük ihtimal, bu fiyata kesinlikle kaçmaması lazım, birde üzerine 2500 vp sini de alacak :D Çok teşekkürler bu konu için :)
Rica ederim :)

Top Bottom