Neler Yeni

🔥İndirim Asus Okula Dönüş Geri Ödeme Kampanyası!!

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Kerem Taşdemir
@Ckribrahim Reis alınmaya değer bir şey var mı çok sana zahmet bilgilendirir misin

BabaVoss7

80+ Silver
25k ya 2-3 k filan veriyor anladığım kadstıyla yaklaşık. Asus almam ekran kartında zatrn 5k ucıza geliyor chance my mind

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
lappelduvide
5000 bin TL lik monitör alcam kac TL yatar
linkteki listede alacağın monitör var ise yanında geri ödeme tutarı da yazar örneğin 5000 TL VG248Q1B modeli alırsan 500 TL geri ödeme yaparız sana diyor fakat alabileceğin siteler aşağıda belirtilmiş örneğin hepsiburada, pckolik, gaming gen tr gibi

Checkmate

80+ Silver
5000 bin TL lik monitör alcam kac TL yatar
Modeline göre değişiyor. Hangi modeli alacaksanız siteden bakın ayriyeten satın aldığınız yerin de bildiğim kadarı ile kampanyaya katılmış olması gerekiyor. Aldıktan sonra iban numarası istiyorlar o yüzden sanal kart kullanmak sıkıntı olabilir malum iban numarası olmuyor genelde sanal kartta.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Laptop'lar içinde bu kampanyanın aktif olması gerekirdi ASUS yine şaşırtmadı....

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ferhat akdag
ben 21 agustosta incehesaptan rog delta wıreless aldım acaba bır sansımı deneyıp basvuru yapsammı ki :)

tversky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Alperen Yüksel
Merhabalar bir sorum olacaktı cashback bayilerinde(sitelerde) hepsiburada mevcut fakat satıcının hepsiburada olması zorunlu mu yoksa sadece site olarak mı kontrol ediyorlar bilen var mı ? biliyorum bu daha önceden sorulmuş ama 2 yönlüde cevap verilmiş kimisi site hepsiburada olsa yeterli satıcının önemi yok derken kimisi de hayır satıcının da hepsiburada olması lazım yoksa onaylanmıyor gibi söylemlerde bulunmuş bunun net %100 cevabını bilen, kanıtı olan varsa aydınlatırsa sevinirim aradığım ürün hepsiburada da var fakat satıcısı başka biri eğer sıkıntı çıkacaksa paramızı çöpe atmayalım malum kolay kazanılmıyor.

tversky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Alperen Yüksel
Merhabalar bir sorum olacaktı cashback bayilerinde(sitelerde) hepsiburada mevcut fakat satıcının hepsiburada olması zorunlu mu yoksa sadece site olarak mı kontrol ediyorlar bilen var mı ? biliyorum bu daha önceden sorulmuş ama 2 yönlüde cevap verilmiş kimisi site hepsiburada olsa yeterli satıcının önemi yok derken kimisi de hayır satıcının da hepsiburada olması lazım yoksa onaylanmıyor gibi söylemlerde bulunmuş bunun net %100 cevabını bilen, kanıtı olan varsa aydınlatırsa sevinirim aradığım ürün hepsiburada da var fakat satıcısı başka biri eğer sıkıntı çıkacaksa paramızı çöpe atmayalım malum kolay kazanılmıyor.
1692884477093.png

Teşekkürler cevabımı aldım..

Top Bottom