Neler Yeni

asus mavi ekran laptop

berkk35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk Yıldırım
Beyler dün aniden mavi ekran yedim sonra 0 da takıldı kendini yeniden başlattı biosa attı f10 la çıktım laptop açıldı şifreyi girdim 2 dk sonra tekrar mavi yedim hep bilgisayarı açtığımda mavi ekran yiyiyorum ne yapabiliriz?

yag?z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yağız
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Beyler dün aniden mavi ekran yedim sonra 0 da takıldı kendini yeniden başlattı biosa attı f10 la çıktım laptop açıldı şifreyi girdim 2 dk sonra tekrar mavi yedim hep bilgisayarı açtığımda mavi ekran yiyiyorum ne yapabiliriz?
sorunun çözümü format yada ramden de kaynaklanıyor olabilir benim laptop o yüzden hep mavi ekrana atıyordu.

berkk35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
laptopun garantisi varmı birde kaç gb ram tek slot mu ?
kral laptopun garantisi yok 12 gb ram var ama tek mi çiftmi tam bilmiyorum birde şuan güvenli moda girdim sıkıntısız çalışıyor sence ramden hala şüphelenmelimiyiz

Ekler

• 20240412_002831.jpg
    20240412_002831.jpg
    1.6 MB · Hit: 23

yag?z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yağız
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
kral laptopun garantisi yok 12 gb ram var ama tek mi çiftmi tam bilmiyorum birde şuan güvenli moda girdim sıkıntısız çalışıyor sence ramden hala şüphelenmelimiyiz
usta bende güvenli moddada açılmıyordu ozmn seninki çözünürlük ile bir sorun olabilir benim monitörde olmuştu güvenli modda gösteriyordu normal başlatınca gmavi ekrana atıyordu çözünürlüğü düşür bence güvenli moddan

berkk35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk Yıldırım
usta bende güvenli moddada açılmıyordu ozmn seninki çözünürlük ile bir sorun olabilir benim monitörde olmuştu güvenli modda gösteriyordu normal başlatınca gmavi ekrana atıyordu çözünürlüğü düşür bence güvenli moddan
Değişmiyor ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler dün aniden mavi ekran yedim sonra 0 da takıldı kendini yeniden başlattı biosa attı f10 la çıktım laptop açıldı şifreyi girdim 2 dk sonra tekrar mavi yedim hep bilgisayarı açtığımda mavi ekran yiyiyorum ne

Ekler

• 20240412_010117.jpg
    20240412_010117.jpg
    1.5 MB · Hit: 13
Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,454
İsim
Emre Zengin
Mavi ekrandan sonra BIOS'a attıysa diskinde problem olabilir. CrystalDiskİnfo adlı programı indirip ekran görüntüsü atar mısın? CrystalDiskMark adlı programı indirip yazma ve okuma hız testi yapar mısın?

berkk35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk Yıldırım
@EmreZengin kral sorun şu laptop açılıyor ama 2 dk sonra direk mavi ekrana atıyor yüklemem mümkün değil sadece güvenli moda giriş yapabiliyorum

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,454
İsim
Emre Zengin
@EmreZengin kral sorun şu laptop açılıyor ama 2 dk sonra direk mavi ekrana atıyor yüklemem mümkün değil sadece güvenli moda giriş yapabiliyorum
BIOS'a attıktan sonra diskinin görünüp görünmediğini kontrol eder misin?

berkk35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk Yıldırım
Diskim gözüküyor güvenli moda girdiğimdede gözüküyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,454
İsim
Emre Zengin
Diskim gözüküyor güvenli moda girdiğimdede gözüküyor
Güvenli moda internet ile bağlan var. Onla girip bu dediğim programları indirmeyi dene bakalım. Daha önce güvenli modda denemedim belki indirdikten sonra kurmayabilir.

berkk35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk Yıldırım
Güvenli moda internet ile bağlan var. Onla girip bu dediğim programları indirmeyi dene bakalım. Daha önce güvenli modda denemedim belki indirdikten sonra kurmayabilir.
WiFi ağları gözükmüyor

Top Bottom