Neler Yeni

Mavi Ekran r5 5500 windows 10 mavi ekran hatası

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Kusura bakma hocam beklettim aklıma bir yol geldi olup mu olmayacak mı diye denemek istedim ve oldu. Buradaki Witcher klasörünü diğer HDD'ye atıp ondan sonra Steam üstünden C diskine Witcher indirmesini başlatıp sonra durdurup Steam'i komple kapat. Oluşan Witcher klasörünün içinde dosya varsa onları sil ve HDD'ye atmış olduğun Witcherin içindeki dosyaları C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common Witcher'in içine atar mısın? Ondan sonra Steam'i açıp oyunu oynamayı dene.

killa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
killa
Kusura bakma hocam beklettim aklıma bir yol geldi olup mu olmayacak mı diye denemek istedim ve oldu. Buradaki Witcher klasörünü diğer HDD'ye atıp ondan sonra Steam üstünden C diskine Witcher indirmesini başlatıp sonra durdurup Steam'i komple kapat. Oluşan Witcher klasörünün içinde dosya varsa onları sil ve HDD'ye atmış olduğun Witcherin içindeki dosyaları C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common Witcher'in içine atar mısın? Ondan sonra Steam'i açıp oyunu oynamayı dene.
Hemen deniyorum hocam teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi de boş yer olmadığını söylüyor halbuki Witcher'ı HDD'ye aktardım buna rağmen SSD'de yer kaplıyor ve aktaramıyorum. Ya da öyle mi gösteriyor acaba Witcher klasörü boş çünkü.

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Hemen deniyorum hocam teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi de boş yer olmadığını söylüyor halbuki Witcher'ı HDD'ye aktardım buna rağmen SSD'de yer kaplıyor ve aktaramıyorum. Ya da öyle mi gösteriyor acaba Witcher klasörü boş çünkü.
Steam'i kapattın di mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Görev Yöneticisinden Başlangıç Uygulamalarına girip Steam'i devre dışı bırak bakalım. Ondan sonra bilgisayarı yeniden başlat ama Steam'e girme. Bir bak bakalım boyutta değişiklik olacak mı?

killa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
killa
Görev Yöneticisinden Başlangıç Uygulamalarına girip Steam'i devre dışı bırak bakalım. Ondan sonra bilgisayarı yeniden başlat ama Steam'e girme. Bir bak bakalım boyutta değişiklik olacak mı?
Şimdi yaptım hocam. Hala aynı. steamapps dosyasının içinde downloading kısmında witcher 3 dosyalarını görüyorum ama yer kaplayanlar bunlar olamaz sanırım.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Şimdi yaptım hocam. Hala aynı. steamapps dosyasının içinde downloading kısmında witcher 3 dosyalarını görüyorum ama yer kaplayanlar bunlar olamaz sanırım.
İndirmeye başlamadan mı iptal ettin hocam? Eğer öyle yaptıysan indirme başlasın ondan sonra iptal et.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Yok hocam başladı 10-20 mb falan indi öyle iptal ettim.
Bende öyle olmadı nedense. Download kısmındaki Witcher'i kesip Common'un içine at bakalım hocam. Ondan sonra D diskinin içindeki Witcher 3'ün oyun dosyalarını at C diskindeki Witcher 3'e. Steam kapalı olsun gene dediğim gibi.

killa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
killa
Bende öyle olmadı nedense. Download kısmındaki Witcher'i kesip Common'un içine at bakalım hocam. Ondan sonra D diskinin içindeki Witcher 3'ün oyun dosyalarını at C diskindeki Witcher 3'e. Steam kapalı olsun gene dediğim gibi.
Direkt C diskindeki tüm dosyaları mı silsem acaba?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-01-12 235512.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-12 235512.png
    21 KB · Hit: 14

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Direkt C diskindeki tüm dosyaları mı silsem acaba?
Bir de şeyi dene hocam. Steam'den Witcher 3'e gir. Şuan indirme durumunda ya kaldır de bakalım. Ondan sonra Witcher 3 klasörünün gene orada kalması gerek. Tekrardan D diskindeki oyun dosyalarını onun içine at bakalım.

killa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
killa
Bir de şeyi dene hocam. Steam'den Witcher 3'e gir. Şuan indirme durumunda ya kaldır de bakalım. Ondan sonra Witcher 3 klasörünün gene orada kalması gerek. Tekrardan D diskindeki oyun dosyalarını onun içine at bakalım.
Hala gerekli alan açılmadı hocam atamıyorum.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Emre Zengin
Hala gerekli alan açılmadı hocam atamıyorum.
Steam ayarlarına gir hocam. İndirmeler kısmında İndirme Önbelleğini Temizle var. Bir de onu dene bakalım.

Top Bottom