Neler Yeni

Yardım Asus monitör ölü piksel

Guaponter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arif Karagöl
Hayırlı akşamlar asus un vg27vq monitörünü aldım 1 tane ölü piksel çıktı sizce iade etmelimiyim?
(Aldığım fiyat 650 tl arttı)

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asım
Hayırlı akşamlar asus un vg27vq monitörünü aldım 1 tane ölü piksel çıktı sizce iade etmelimiyim?
(Aldığım fiyat 650 TL arttı)
Değişim talep etme falan oluyor mu bilmiyorum ama oluyorsa değişim talep edin

Guaponter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arif Karagöl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değişim talep etme falan oluyor mu bilmiyorum ama oluyorsa değişim talep edin
Yorumlardan olmuyor diyorlardı ama sordum bekliyorum sence çok fazla etkilermi ve bu olay zamanla olan bi olay o yüzden fazla mafaya takmaya gerek varmı acaba

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ekranın ortasında bir yerde değilse, rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edebilirsin. Bir sonraki alacağın veya değişecekse değişim sonrası monitörde de bunun olmayacağının bir garantisi yok.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Asım
Yorumlardan olmuyor diyorlardı ama sordum bekliyorum sence çok fazla etkilermi ve bu olay zamanla olan bi olay o yüzden fazla mafaya takmaya gerek varmı acaba
Diğer pikselleri ileride etkiler mi bilmiyorum ama etkilerse sıkıntı

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
5 ve daha fazla ölü piksel durumunda değişim yaparlar. 1 tanede seni kale almıyorlar. Eskiden başıma geldi. 5 ve fazlası olursa kabul ediyorlar.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Beguile
Bu benim başıma da geldi kesinlikle değişim talep et video ve resimleri detaylıca yolla. Eğer değişim yapmıyorlarsa iade et.

Pathology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kaan
Bu benim başıma da geldi kesinlikle değişim talep et video ve resimleri detaylıca yolla. Eğer değişim yapmıyorlarsa iade et.
siz ne yaptığınız iade mi ettiniz ve birde nerden almıştınız monitörü hepsiburada'dan mı ? benimde yeni aldığım monitorde cıktı bir ölü piksel

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Beguile
siz ne yaptığınız iade mi ettiniz ve birde nerden almıştınız monitörü hepsiburada'dan mı ? benimde yeni aldığım monitorde cıktı bir ölü piksel
Gaming gen tr den almıştım video ve fotoğrafları yolladım değişim yaptılar. 1-2 piksel var bir şey olmaz demeyin yayılma ihtimali var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,274
Üyeler
151,369
Son üye
Nisshs
Top Bottom