Neler Yeni

Asus Monitor Işık Sızması

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
Gönder onlar göndersin servise. Monitördeki sorunu videoda net belli olacak şekilde videoya al ve fotoğrafla ve kesinlikle seri numarasını da kaydet. Videoda tarih belirt ve değişim için sepetist firmasına yollayacağını söyle. Merak etme değişim olur. Onlar servise yolladıktan sonra. Yazılı olarak da sepetist firmasıyla yazış ve değişim için gönderdiğini, tamir ya da iade istrmediğini açıkça belir. Sonra hepsinin ekran görüntüsünü al arşive olay çözülen kadar. Firmanın değişim yapmaması için hiç bir sebebi yok. Olur da inat ederlerse de thhye başvurunca her türlü kazanırsın.

smt4141

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
samet altuntaş
Satıcıya göndereyim o mu göndersin garantiye yoksa kendim göndermem daha mı iyi olur? 14 gün iade hakkım var ya kendim götürüp verirsem belki süre geçer bu sefer yapılmazsa iade de almazlar diye düşünüyorum
iade hakkını kullan istersen garantiden yüzde 50 ihtimalle sıfır yollarlar yada iade yollarlar ..

yunus2401

80+
iade hakkını kullan istersen garantiden yüzde 50 ihtimalle sıfır yollarlar yada iade yollarlar ..
Aldığım fiyattan 500 küsür zamlı şuan da fiyatı ondan iade değil de değişim olursa daha iyi olur dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gönder onlar göndersin servise. Monitördeki sorunu videoda net belli olacak şekilde videoya al ve fotoğrafla ve kesinlikle seri numarasını da kaydet. Videoda tarih belirt ve değişim için sepetist firmasına yollayacağını söyle. Merak etme değişim olur. Onlar servise yolladıktan sonra. Yazılı olarak da sepetist firmasıyla yazış ve değişim için gönderdiğini, tamir ya da iade istrmediğini açıkça belir. Sonra hepsinin ekran görüntüsünü al arşive olay çözülen kadar. Firmanın değişim yapmaması için hiç bir sebebi yok. Olur da inat ederlerse de thhye başvurunca her türlü kazanırsın.
Teşekkürler kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Halil Bey
Ayıplı malda değişim konusunda stok durumuna göre karar veriliyor. Ve ne yazık ki genelde ücret iadesi için zorluyorlar.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,110
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
ips panellerde normal olduğunu duydum , çok fazla yoksa rahatsız etmiyorsa bence iade değişim ile uğraşmayın bence hocam değişim yapınca ondada olacak çünkü
Aynı monitörden bende aldım yeni bende de ışık sızması var sen ne yaptın acaba

Top Bottom