Neler Yeni

ASUS ROG Keris AimPoint 2.798,99 ₺

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan
aldım kullanıyorum gayet güzel alabilirsin ama buradan alma vatanda var 2908 tl ve asusun sitesinden kampanyaya katılıp 688 tl cashback alabiliyorsun vatandan alsan daha iyi hem 3 taksiti de var 2300 e gelir

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
atacan atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boyutu nasıl hocam hangi mouse ile kıyaslanabilir razer viper 8khz büyük geliyor

beratxxb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat K.

Bir süredir mouse bakıyorum razer viper 8khz'den geçicem küçük bir mouse arıyorum keris serisi küçük gibi geldi alınır mı bu fiyata
bende rog gladius var yakın zamanda aldım.Küçük mouse aradığın için geçmeyi düşündüğünü söylemişsin ama bence gladius mouse da o kadar büyük değil en azından benim için büyük değil.1033 TL geri ödemesi bulunuyor aşşağı yukarı aynı fiyattalar senin attığın mouse ile.incelemesi şu şekilde

Mesaj otomatik birleştirildi:

bende rog gladius var yakın zamanda aldım.Küçük mouse aradığın için geçmeyi düşündüğünü söylemişsin ama bence gladius mouse da o kadar büyük değil en azından benim için büyük değil.1033 TL geri ödemesi bulunuyor aşşağı yukarı aynı fiyattalar senin attığın mouse ile.incelemesi şu şekilde

hem gladius hemde hemde kerisin karşılaştırmasını yapıyor

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Emre Turan

Mesaj otomatik birleştirildi:

hem gladius hemde hemde kerisin karşılaştırmasını yapıyor
gladius çok büyük gelir keristen bile büyük arkadaş kerise benzer büyüklükte bir şey kullanıyormuş zaten
boyutu nasıl hocam hangi mouse ile kıyaslanabilir razer viper 8khz büyük geliyor
eloshapesten bakabilirsin rog kerisle aynı boyutları onun ölçülerini seçip bakabilirsin senin kullandığınla neredeyse benzer boyutta baktım ben

Top Bottom