Neler Yeni

Yardım Asus rog klavye alinirmi 2400tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
YAKUP CELIK

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yağız Berk Özel
Hocam

Hocam anlıyorsunuz galiba bu işten hot swap almak istemiyorum onun yerine alienware aw 510k alinirmi yada rampage kb r136 1300 TL ye
Alienware hakkında bir fikrim yok ancak Rampage gibi Türkiye dışında bilinmeyen ışıklı mışıklı diye satılan markalardan asla satın alım yapmayın. (Şimdi baktım alienware aw 510k Cherry MX kullanıyormuş yani alınmaz.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
YAKUP CELIK
Alienware hakkında bir fikrim yok ancak Rampage gibi Türkiye dışında bilinmeyen ışıklı mışıklı diye satılan markalardan asla satın alım yapmayın. (Şimdi baktım alienware aw 510k Cherry MX kullanıyormuş yani alınmaz.)
Ne alabilirim peki 2000 lira en fazla bütçe

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
bu attığın neymiş böyle çok hoşuma gitti 10 senelik şaka yapmıyorum klavye kullanıyorum şu an hala bi bozulma bi belirti yok ama artık değiştirmek istiyorum bu attığınız nasıl alıcam ona göre hoşuma gitti.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yağız Berk Özel
Alınabilir güzel klavyedir. Bütçe çıkarsa Aliexpress'te pro modeli vergi dahil 2210tl kesinlikle çıkmanıza değer çıkamazsanız Ak820 de gayet alınabilir. Ak820 ile Ak820 pro farkı ne diye sorarsanız Ak820 kablolu, Pro 3 mod kablosuz kablolu bluetooth, Pro modelinin switchleri çok daha iyidir. Dediğim gibi çıkamazsanız Ak820 gayet alınabilirdir.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
Alınabilir güzel klavyedir. Bütçe çıkarsa Aliexpress'te pro modeli vergi dahil 2210tl kesinlikle çıkmanıza değer çıkamazsanız Ak820 de gayet alınabilir. Ak820 ile Ak820 pro farkı ne diye sorarsanız Ak820 kablolu, Pro 3 mod kablosuz kablolu bluetooth, Pro modelinin switchleri çok daha iyidir.
tekrar detaylı bakınca numlock altı tuşlar yok hocam bide bazı bilindik şeylerin yeri farklı olması beni ters tepki yaptı şahsen soğudum şu an :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
YAKUP CELIK
Alınabilir güzel klavyedir. Bütçe çıkarsa Aliexpress'te pro modeli vergi dahil 2210tl kesinlikle çıkmanıza değer çıkamazsanız Ak820 de gayet alınabilir. Ak820 ile Ak820 pro farkı ne diye sorarsanız Ak820 kablolu, Pro 3 mod kablosuz kablolu bluetooth, Pro modelinin switchleri çok daha iyidir. Dediğim gibi çıkamazsanız Ak820 gayet alınabilirdir.
Hocam whatgeek veya epomaker dan alınca daha ucuza geliyorsa vergi çıkarmı oralarda

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yağız Berk Özel
Aliexpress peki orda 2.2k geliyor
Alınır Aliexpress'deki ekstra vergi çıkmıyor ödediğiniz dışında. Ürün sıkıntılı gelirse iade muhabbeti daha kolay Whatgeek gibi sitelere göre. Ürün kısmi kusurlu olursa geri ödeme yapıyor sıkıntıya göre. Mesela knob tuşu bozuk diyelim 50 dolarlık ürün aldığınız ürün 10 dolarını falan geri iade yapabiliyorlar isterseniz. Ya da iade de edebilirsiniz.

Top Bottom