Neler Yeni

Asus rog kulakli hediyeli soru cevap

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eyüp Çakır Özhasar
Merhaba arkadaşlar hatirlarsaniz ayin 23’ünde yani 23.01.2024 tarihinde abdullah abi donanim arsivi hikayesinde paylastigi video ile ilgili soru soracagina dari bir hikaye paylasmisti saat 11 de paylastigi hikayede soruyu sordu ve hemen sonrasinda soruya cevap vermeme ragmen (ss lerim ve ekran videolari mevcut) herhangi bir geri dönüş ve ya kimin kazandigina dair bir story bile paylasmadi bugüne kadar bekledim belki paylasilir kimin kazandigini diye ancak hala bir paylasim olmadi aksine gundelik paylasimlara devam edildi. Biliyorsunuz ki sosyal medyada bir çok fenomen sırf etkileşim almak için böyle vaadlerde bulunuyorlar, yanlis anlaşılma olmasin abdullah abiden zaten böyle bir şey yapacagini düşünmüyorum kendisine bir cok platformdan ulasmaya calistim ancak bir donus alamadim. Sizden ricam bunun altina abdullah abiyi etiketliyerek bunu gormesini saglamaktir. Yardimci olursaniz geçekten sevinirim. İyi gunler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül abi musaitsen okur musun

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,758
İsim
ege erdem demirelli
Kardesim belki biri senden once cevapladi

1-2 sn bile instada fark ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eyüp Çakır Özhasar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Knk cevaplamis olsa bile neden kimin paylaştığına dair bir story vs paylasimladi normalde bir cekilis vs oldugun zaman paylaşılıyor

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Burak B
Bu soruya ben de saniyelik cevap vermiştim. Hatta 23:00 de denmesine rağmen 4 dakika geç geldi soru. Kimin kazandığı açıklanmadı. Unutulmuş olabilir. Bu konuda bizi aydınlatabilir misin @Abdullah Hacıgül

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,758
İsim
ege erdem demirelli
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eyüp Çakır Özhasar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dedim ya sadece kimin kazandigini paylasmamasi bana tuhaf geldi simdi istersen sana ss leri ve ekran videosunu atabilirim cevap vermem 15 sn yeyi gecmiyor

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Cihan Mert Karagöz
Dedim ya sadece kimin kazandigini paylasmamasi bana tuhaf geldi simdi istersen sana ss leri ve ekran videosunu atabilirim cevap vermem 15 sn yeyi gecmiyor
sen gördükten sonrası o. Ben de sürekli f5 attım sayfaya ama bende de yüklendikten 40sn sonrasında düştü mesela.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar hatirlarsaniz ayin 23’ünde yani 23.01.2024 tarihinde abdullah abi donanim arsivi hikayesinde paylastigi video ile ilgili soru soracagina dari bir hikaye paylasmisti saat 11 de paylastigi hikayede soruyu sordu ve hemen sonrasinda soruya cevap vermeme ragmen (ss lerim ve ekran videolari mevcut) herhangi bir geri dönüş ve ya kimin kazandigina dair bir story bile paylasmadi bugüne kadar bekledim belki paylasilir kimin kazandigini diye ancak hala bir paylasim olmadi aksine gundelik paylasimlara devam edildi. Biliyorsunuz ki sosyal medyada bir çok fenomen sırf etkileşim almak için böyle vaadlerde bulunuyorlar, yanlis anlaşılma olmasin abdullah abiden zaten böyle bir şey yapacagini düşünmüyorum kendisine bir cok platformdan ulasmaya calistim ancak bir donus alamadim. Sizden ricam bunun altina abdullah abiyi etiketliyerek bunu gormesini saglamaktir. Yardimci olursaniz geçekten sevinirim. İyi gunler.

@Abdullah Hacıgül abi musaitsen okur musun
Önceki soru cevaplarını da biliyorum genelde sonuçlar geç açıklanır ama öyle bir dümen dönmez kazanan ödülünü alır. Binlerce mesajın içinde ilk doğru cevabı bulmak kolay değil, o mesajları inceleyecek zamanı bulduğunda açıklayacaktır.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom