Neler Yeni

Yardım Asus ROG Pugio 2 Mouse şarj göstergesi yanlış gözüküyor.

nptz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bugra Çolım
Merhaba itopyadan geçen hafta karne indiriminden Pugio 2 Mouse satın aldım. Kutudan şarı %100 şekilde geldi. Şarjı bittiğinde ise şarja taktım ve birkaç saat geçmesine rağmen Armoury crate yazılımında hala %0 yazdığnı fark ettim. Farenin şarjı dolmuş bir sıkıntı yok ama yazılıımda %0 gözüküyor ve bundan dolayı kırmızı yanıp sönüyor diğer rgb modlarını kullanamıyorum. Armoury 2 yazılımda da denedim aynı sorun var. Fareyi kullanıp da aynı sorunla karşılaşan veya çözümü bilen var mı acaba?

YiğitAysul

80+ Silver
Merhaba itopyadan geçen hafta karne indiriminden Pugio 2 Mouse satın aldım. Kutudan şarı %100 şekilde geldi. Şarjı bittiğinde ise şarja taktım ve birkaç saat geçmesine rağmen Armoury crate yazılımında hala %0 yazdığnı fark ettim. Farenin şarjı dolmuş bir sıkıntı yok ama yazılıımda %0 gözüküyor ve bundan dolayı kırmızı yanıp sönüyor diğer rgb modlarını kullanamıyorum. Armoury 2 yazılımda da denedim aynı sorun var. Fareyi kullanıp da aynı sorunla karşılaşan veya çözümü bilen var mı acaba?
Mouse u kullanmıyorum ama mouseda sıkıntı yok gibi yazılım sıkıntılı gibi

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan
Benim de pugio 2 almam daha bugün sipariş verdim xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir sıkıntı olmaz dimi bende bugün sipariş verdim de :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: nptz

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan

nptz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bugra Çolım
itopya
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen nerden sipariş verdin

nptz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bugra Çolım
Mouse'u sol elle kullanıyorum maalesef. Tek kablosuz bana uygun güzel alternatif pugio 2 vardı onda da sorun çıktı.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Mouse'u sol elle kullanıyorum maalesef. Tek kablosuz bana uygun güzel alternatif pugio 2 vardı onda da sorun çıktı.
O genel sorun değil. Armoury II biraz yamuk bir program. Onun yerine G305 alman çok daha iyi olur.

Top Bottom