Neler Yeni

ASUS ROG STRİX 4000 SERİ LAPTOP SORUNLARI ALMADAN OKUYUN

En İyi Cevap
3
@DA_mødları_çok_iyi u-u-usta senin hayaller siyah poşete
Hocam ben flowları bekliyorum ve o olmazsada zephyrusu alıcam. Ekran açısından sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi cs go testi izle saf güçte hangisi ne yapıyor gör derim : )
Dostum sana kötü bir haberim var, dünyanın merkezi cs go değil ve arkadaşın dediği gibi işlemciler aşağı yukarı eşit güçte ve intellerin pil performansı amdye göre baya kötü.

QRuder

80+ Silver
Hocam ben flowları bekliyorum ve o olmazsada zephyrusu alıcam. Ekran açısından sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum.

Dostum sana kötü bir haberim var, dünyanın merkezi cs go değil ve arkadaşın dediği gibi işlemciler aşağı yukarı eşit güçte ve intellerin pil performansı amdye göre baya kötü.
dünyanın merkezi ne alaka , adamın attığı testler gow, forza ,cyber.p vs vs ,cs go yok valorant yok işte daha işlemci gerektiren bilmem ne kadar oyun ,iki işlemciyi kıyaslarken rdr2 de mi kıyaslıyorsun sen dünyanın merkezi derken . İkincisi iş sadece oyunda mı bitiyor , bunun bir de iş boyutu var sadece oyun için olsa bile i5 üstün . Benim dediğim laptop 18 k adamın attığı 20k . 2k farka değecek neyi var bu savunduğunuz laptobun acaba 2k ekran felan varsa eyvallah diycem

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,535
İsim
bilo
Discord
b1l0
dünyanın merkezi ne alaka , adamın attığı testler gow, forza ,cyber.p vs vs ,cs go yok valorant yok işte daha işlemci gerektiren bilmem ne kadar oyun ,iki işlemciyi kıyaslarken rdr2 de mi kıyaslıyorsun sen dünyanın merkezi derken . İkincisi iş sadece oyunda mı bitiyor , bunun bir de iş boyutu var sadece oyun için olsa bile i5 üstün . Benim dediğim laptop 18 k adamın attığı 20k . 2k farka değecek neyi var bu savunduğunuz laptobun acaba 2k ekran felan varsa eyvallah diycem
2k fark yok sen ona eksik olan ramini eklediğinde fark azalacak zaten, ekran kartı tdp değeri daha düşük hpnin, 165hz %100srgb lenovo. Her şeyi aynı olarak düşündüğümüz zaman bile ben olsam 2k fazla verir hp victus yerine lenovo ideaped alırım

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Burdan Asusa sesleniyorum. İyice deli ettiniz kendinizi. 1 tane sağlam laptop üretemiyor koskoca firma. Her serisi sıkıntılı ya şaka gibi 😄.

En İyi Cevap
3
Ben sadece işlemcilere yorum yaptım ve oyun değil direkt işlemci test sonuçlarına göre yorum yapıyorum. Ryzen performans olarak çok çok az geride ama buna karşın çok daha iyi batarya performansı sunuyor. Fanboyluk yapmaya gerek yok.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Berke
Asus Rog Strix 4090 18 inch laptop satın aldı arkadaşım lakin cihaz geldikten sonra ekranında ışık sızması olduğunu gördü bu yüzden iade etmek zorunda kaldı.Ertesi Gün ben vatan bilgisayardan Asus Rog Strix 4060 16 inch modelini satın aldım fakat eve geldiğimde gördümki laptopta çok kötü bir şekilde cızırtı sesi çıkıyor 6 saatlik uğraş sonucu vatan bilgisayara iade ettim.Daha sonra Aynı Bilgisayarın 18 inch 4070 modelini satın aldım lakin bu bilgisayardada ışık sızması muazzam derecede var Siyah ekranda sol üst köşede sarı ışık sızıyor resmen Sanırım ilk üretilen Asus Rog Strix serilerinin hepsi sorunlu 3 tane laptop aldık hepsinde bir problem şansımız yok diycem ama bütün ürenlerde mi problem olur farklı farklı satıcılardan satın almamıza rağmen.Biz yandık laptop almaktan soğuduk sizler yanmayın dostlarım
Hocam Asus rog un 4000 serisi laptoplarını göremedim internette sadece 4090 modeli var fiziksel mağazaya daha mı erken geliyor

Ayrıca Asus yeni daha iyi kaliteli bir panel kullanıklarını söylüyordu ama seri üretimde problem yaşanıyor sanırım

trss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kaan tıraş
Hocam Asus rog un 4000 serisi laptoplarını göremedim internette sadece 4090 modeli var fiziksel mağazaya daha mı erken geliyor

Ayrıca Asus yeni daha iyi kaliteli bir panel kullanıklarını söylüyordu ama seri üretimde problem yaşanıyor sanırım
Hepsiburada.com da var şuanda 4050-4070 serisi vatanda 4060 vardı tükendi stokları zephriusdada gpn teknoloji satıyor teknosa ve kendi sitesi üzerinden ama 4050 var

Top Bottom