Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Rog Strix 5600 XT Furmark Testleri Nasıl?

kunburak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Burak Dayı
Merhabalar. 4k max bütçe arası ekran kartı olarak 5600 XT almaya karar verdim fakat Furmark'ın sadece son bittikten sonraki test görselleri mevcut elimde 1 tanesini Param güvende ile buldum bir tanesini normal elden alabilirim diye buldum. Sizce bu değerler kötü mü? Bu tip kartta ne gibi değerlerin olması gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu sahibinden üzerinden elden satın alacağım kart en son test neredeyse 2 sene önce olmuş

WhatsApp Image 2024-03-05 at 16.31.34.jpeg

Bu sahibinden üzerinden param güvende ile alacağım kart

WhatsApp Image 2024-03-05 at 16.32.08.jpeg

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merhabalar. 4k max bütçe arası ekran kartı olarak 5600 XT almaya karar verdim fakat Furmark'ın sadece son bittikten sonraki test görselleri mevcut elimde 1 tanesini Param güvende ile buldum bir tanesini normal elden alabilirim diye buldum. Sizce bu değerler kötü mü? Bu tip kartta ne gibi değerlerin olması gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu sahibinden üzerinden elden satın alacağım kart en son test neredeyse 2 sene önce olmuş

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

2 sene öncesinin testi nedir ben anlamadım, eleman bişey satıyor ise güncel anlık test atmak zorunda. 2 senede kart bozulabilir canı çıkabilir bişey yaşayabilir neyine güvenicen.

Bu testler ağır değil benchmark olarak yapmış, furmark benchmarkı kartı zorlamaz stress testine sokup ısındığında ne tepki verdiğine bakmak lazım.

Her halükarda iyice test etmelisiniz sadece furmark değil superpostion benchmark vs. de kullanmalısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4k bütçe ile 5600xt alınmaz. RX 6600 alınır.

Evet bulunur ise 6600 çok daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Sarah
Asus rog serisi genelde en iyi ve en serin modeldir. Fakat 6000 serisine yonelmeniz daha mantık olacaktır.

kunburak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Burak Dayı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 sene öncesinin testi nedir ben anlamadım, eleman bişey satıyor ise güncel anlık test atmak zorunda. 2 senede kart bozulabilir canı çıkabilir bişey yaşayabilir neyine güvenicen.

Bu testler ağır değil benchmark olarak yapmış, furmark benchmarkı kartı zorlamaz stress testine sokup ısındığında ne tepki verdiğine bakmak lazım.

Her halükarda iyice test etmelisiniz sadece furmark değil superpostion benchmark vs. de kullanmalısınız.

Evet bulunur ise 6600 çok daha iyi olur.

2 sene önce test yapan kişiden vazgeçeceğim. Diğer kart param güvende ile alıp test yapabilirim ama sorun var ise de komisyon geri gelmeyecek oradan da düşünceliyim.

Ayrıca belirtilen rakamlara 6600 ist. içi çok zor her araştırmaya girdiğim de hep bir üst model öneriliyor ama o fiyatlara bulmak kolay değil üstelik ram ve ekran kartı kaldı sadece bir an önce halletmem gerektiği için uzun süreli bekleme gibi lüksüm yok maalesef

Asus rog serisi genelde en iyi ve en serin modeldir. Fakat 6000 serisine yonelmeniz daha mantık olacaktır.
Belirttiğim bütçe aralığın da elden bulmak zor daha yüksek fiyatlara var maalesef.

ThE LoSt

80+ Silver

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Isısı düşük olana yönelebilirsin ama stres testi yaparsa daha iyi olur bu test 1dk lık

Top Bottom