Neler Yeni

Asus Rog Strix 5700XT vs MSI RTX2070 Super VENTUS GP OC

RmzDayi

80+ Silver
5700xt den sorun yaşamıyorsan neden geçmek istiyorsun ?
Sorun yaşayanlar çok fazla. Eğer o yüzden ise kesinlikle geçilir. Sorun yaşamıyorsanız iade vs gibi işlerle uğraşmak istemem.

Ama diğer yanım her türlü 2070s diyor. Direkt kutula ve gönder dostum 😅

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ROG Strix RX 5700 XT diğer modellere oranla kötü koskoca ROG serisi ilk defa kötü ekran kartı üretti. İsterseniz RTX alın.

Evo912

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
kerem can sert
5700xt den sorun yaşamıyorsan neden geçmek istiyorsun ?
Sorun yaşayanlar çok fazla. Eğer o yüzden ise kesinlikle geçilir. Sorun yaşamıyorsanız iade vs gibi işlerle uğraşmak istemem.

Ama diğer yanım her türlü 2070s diyor. Direkt kutula ve gönder dostum 😅

yazımda dediğim gibi 90 derece ısıyla çalışıyor bu yüzden fps drop yiyorum beni genel olarak rahatsız etmiyor ama çok ısınması ileride arızaya sebebiyet verir diye düşünüyorum izledigim inceleme videolarında hep 75 derece gibi ısı değerlerinde çalışıyor oyüzden ileride sorun yaşamaktansa şansım varken değerlendiriyim dedim ama hala karar veremedim iade gönder para gelsin yenisini siparis vb inan arada kaldın ki yeni nesil amd ekran kartlarının gelmesi yakındır

RmzDayi

80+ Silver
yazımda dediğim gibi 90 derece ısıyla çalışıyor bu yüzden fps drop yiyorum beni genel olarak rahatsız etmiyor ama çok ısınması ileride arızaya sebebiyet verir diye düşünüyorum izledigim inceleme videolarında hep 75 derece gibi ısı değerlerinde çalışıyor oyüzden ileride sorun yaşamaktansa şansım varken değerlendiriyim dedim ama hala karar veremedim iade gönder para gelsin yenisini siparis vb inan arada kaldın ki yeni nesil amd ekran kartlarının gelmesi yakındır

nasıl o sıcaklıklara çıkıyor anlamış değilim.
Aorus 5700xt kullandım çok memundum hem sıcaklık hemde yazılım konusunda.

Top Bottom