Neler Yeni

ASUS ROG STRIX GO 2.4 25 saat kullanım süresi sunmuyor nedeni nedir?

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hellx
Selam 1 hafta önce aldığım ASUS ROG STRIX GO 2.4 cihazımı test ettim dün doldurdum kırmızı ışık söndüğünde dolduğu söyleniyor bende ışık gidince çıkardım 20.30 gibi kullanmaya başladım bugün pil %100 konumunda iken bir anda %75 yazdı. Gece 3.56 gibi de pil az uyarısı verdi yani %25 bence şu an 1.5 2 saat daha gider. Sizce bunun sorunu ne olabilir taktığım adaptör olabilir mi? Teşekkürler iyi Sosyaller.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Bende de aynı kulaklık var %25 pil uyarısındayken yaklaşık 3-4 saat gidiyor. Toplam pil süresi de 25 saat olmasa da 20 saatleri görüyorum. Adaptörden dolayı olabilir. Ben bilgisayarın usb girişinden şarj ediyorum.

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hellx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de aynı kulaklık var %25 pil uyarısındayken yaklaşık 3-4 saat gidiyor. Toplam pil süresi de 25 saat olmasa da 20 saatleri görüyorum. Adaptörden dolayı olabilir. Ben bilgisayarın usb girişinden şarj ediyorum.
Hocam PC kapalıyken USB girişlerini kullanabiliyor muyuz? %100 olduğunda kırmızı ışık sönüyor tamam ama biraz kullandım dün 5 dakika olmadı %75 yazdı garip
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 saat da yeter bu arada bana

Hocam birde kulaklığı kullanırken farkettim en yüksek ayarda kullanıyorum ben çıtırtılar geliyor normal midir açıp ya da kapatırken ve ya kafama takarken

@marceline_27 orda mısınız hocam?

Son düzenleme:

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Hocam PC kapalıyken USB girişlerini kullanabiliyor muyuz?
Kullanılıyor evet

Hocam birde kulaklığı kullanırken farkettim en yüksek ayarda kullanıyorum ben çıtırtılar geliyor normal midir açıp ya da kapatırken ve ya kafama takarken
Parça kalitesi çok iyi değil fazla germemeye çalışın. Bir çok kişide o plastık kısım çatlıyor. Bende de oluyor çıtırdama.

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hellx
Kullanılıyor evet

Parça kalitesi çok iyi değil fazla germemeye çalışın. Bir çok kişide o plastık kısım çatlıyor. Bende de oluyor çıtırdama.
Dip ses var mı hocam sizde bende çıkmadı da

Satsammi diye düşünüyorum bunu ne dersiniz? Yerine cloud 2 alayım diyorum

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Dip ses var mı hocam sizde bende çıkmadı da
Var bende

Satsammi diye düşünüyorum bunu ne dersiniz? Yerine cloud 2 alayım diyorum
Satabiliyosanız satın bence de. İyi değil yani kulaklık. Benim hala kullanma nedenim tasarımı, dışarda falan da kullanabiliyorum gömülü mikrofonu falan var vs. Bide iş görüyor yani. yerine cloud 3 tavsiye ederim

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hellx
Var bende

Satabiliyosanız satın bence de. İyi değil yani kulaklık. Benim hala kullanma nedenim tasarımı, dışarda falan da kullanabiliyorum gömülü mikrofonu falan var vs. Bide iş görüyor yani. yerine cloud 3 tavsiye ederim
İlana kattım hocam kalsın orda alıcısı çıkarsa vereyim çıkmazsa da devam ederim umarım kırılmaz /:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,562
Üyeler
141,988
Son üye
slrumi
Top Bottom