Neler Yeni

Asus Rog Strix O.C RX 6750XT Kaç Para Eder?

ChefKaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Kaya
Arkadaşlar bir kaç ay içinde bulabilirsem temiz rx 6950xt almayı planlıyorum. Elimde 2 aylık civarı rx 6750xt var kutulu ve garantisi bulunuyor. Sizce ne kadar eder? Ben vatandan 12k civarı bir ücret ödeyerek aldım, şimdi de aldığım fiyattan satmak etik olmaz.

Musti Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mustafa
Sarı siteden araştırmak lazım ama sorunsuz ise 9k ya gider en kötü.

• Kızgın
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
Sarı siteden araştırmak lazım ama sorunsuz ise 9k ya gider en kötü.
nereye 9k hacı 9kya rx6800xt var en pahalı zorlansa rx6900xt bile bulunur o fiyatlara maksimum ederi 7.5k 8k dır.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak
Arkadaşlar bir kaç ay içinde bulabilirsem temiz rx 6950xt almayı planlıyorum. Elimde 2 aylık civarı rx 6750xt var kutulu ve garantisi bulunuyor. Sizce ne kadar eder? Ben vatandan 12k civarı bir ücret ödeyerek aldım, şimdi de aldığım fiyattan satmak etik olmaz.
8-8.5 K civarı alıcı bulabilirsin rog modeli olduğu için

ChefKaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
her yer kaynıyor zaten temiz buyrun alınız 4 5 tane link atayım :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Hocam varsa iyi olur göz atayım 6800xt de çok iyi kart fakat piyasa da rx 6950xt yok kimse mi satmıyor doğru düzgün anlamadım.

ChefKaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Kaya

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Sırf bu AMD kartlarinin piyasasının düşük olmasından dolayı aldıktan sonra pişman olmuştum. Maalesef Türkiye gibi ekonomik bir kriz ortamında alıcısı olmayan mal almak hata oluyor. İyi bir ders oldu bana sanırım

Reav

80+ Silver
Hiç yoktan iyidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garantisi olaydı bir tık iyi olacaktı fakat güzel fiyatlar. 3. link değerlendirilebilir.
Garantili bulmak çok zor artık tam 2020 kasımda geldi bu kartlar cikali tam 3 sene oldu

Sırf bu AMD kartlarinin piyasasının düşük olmasından dolayı aldıktan sonra pişman olmuştum. Maalesef Türkiye gibi ekonomik bir kriz ortamında alıcısı olmayan mal almak hata oluyor. İyi bir ders oldu bana sanırım
Ben 10 yıldır amd kullanıyorum aşırı memnunum

Gülü seven dikenine katlanır uğraşacaksınız belli sorunlarla

ChefKaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Kaya
Garantili bulmak çok zor artık tam 2020 kasımda geldi bu kartlar cikali tam 3 sene oldu

Evet bir tık zor, bir kaç satıcı 15-17k arası garantili rtx 3090 satıyordu bir hafta önce denk gelmiştim. Belki alternatif olarak onlara bakabilirim.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı

Performans olarak evet güzel ben de beğendim ama bı daha almayacağım belli android telefon almak gibi bişey satamiyosun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,736
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom