Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus ROG Strix Scope Deluxe 1.277,76

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Kadir
Bu cihaz var ya on numara bir şey ben de geçmiş aylarda o fiyata yakın bir fiyata düşünce aldım normal internet hızımı düşürmediği gibi evin her yerine internet dağıtıyor şuan odamda telefonun interneti çekmiyordu sorunsuz kullanabiliyorum artık abidik gubidik fişe takılanlar gibi değil

Shaco

80+ Bronze
Bu cihaz var ya on numara bir şey ben de geçmiş aylarda o fiyata yakın bir fiyata düşünce aldım normal internet hızımı düşürmediği gibi evin her yerine internet dağıtıyor şuan odamda telefonun interneti çekmiyordu sorunsuz kullanabiliyorum artık abidik gubidik fişe takılanlar gibi değil
Bende HB'den Kneetic n300 almıştım bugün geldi anca 2 haftada zor getirdiler. Akşam deneyeceğim umarım memnun kalırım.128 küsura gördüm bunu almadım kargo gelecek diye.Sonradan youtube da falan araştırdım memnun olan kişi çoktu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
mihi
Bende HB'den Kneetic n300 almıştım bugün geldi anca 2 haftada zor getirdiler. Akşam deneyeceğim umarım memnun kalırım.128 küsura gördüm bunu almadım kargo gelecek diye.Sonradan youtube da falan araştırdım memnun olan kişi çoktu.
Aklınızda bulunsun repeater yani dağıtıcı modda kullanacaksan ilk kurulumda bilgisayarının statik ip ni 192.168.1.5 tarzında bir şey yapman lazım. Mask da 255.255.255.0 olacak. Sadece bu şekilde localden panele girebilyorsun. Panele girip evdeki internete cihazı bağlattıktan sonrası kolay zaten.

Son düzenleme:

kojiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert Erçelik
Gece sipariş verdim sabah 10 da eve geldi en hızlı aldığım kargo galiba

Enco

80+ Silver
teşekkürler güzel yorumun için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam napcan bunu 😂😂
Ev küçük internette sorun yaşamıyorum ama aldım
🤣

Shaco

80+ Bronze
Aklınızda bulunsun repeater yani dağıtıcı modda kullanacaksan ilk kurulumda bilgisayarının statik ip ni 192.168.1.5 tarzında bir şey yapman lazım. Mask da 255.255.255.0 olacak. Sadece bu şekilde localden panele girebilyorsun. Panele girip evdeki internete cihazı bağlattıktan sonrası kolay zaten.
Router olarak kullanacağım hocam.Teşekkür ederim bilgilendirme için. Siz kullanıyorsanız deneyiminizi paylaşır mısınız?

Robius

80+ Bronze

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İndirimi o ayarlamadı ki burada görüp paylaştı.
doğrudur hocam. ancak bir çok ürün için hepsiburada ile görüşüp foruma özel indirim ayarlamıştı. o sebeple şansımı denemek istedim :LOL:

no-name

80+ Silver
doğrudur hocam. ancak bir çok ürün için hepsiburada ile görüşüp foruma özel indirim ayarlamıştı. o sebeple şansımı denemek istedim :LOL:
Foruma özel ayarlamıyor, hepsiburada ile görüşüp herkese açık bir şekilde ayarlıyor indirimi hikayesinde paylaşıyor. Böyle acayip fırsat olduğu zaman forumda da konusunu açıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,960
Üyeler
155,656
Son üye
okant