Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus ROG Swift OLED PG32UCDM Monitörü Tavsiye Eder Misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Merhaba sevgili hocalarım ben eski monitörümden ve sistemden kurtulup yeni bir oyun odası kurmak istiyorum şuan tek eksik parça monitör artık paraya kıyıp üst seviyede oyun oynamak istiyorum aşağıdaki monitörü tavsiye eder misiniz? Özellikleri İyi gibi duruyor.
Monitör bunu düşünüyorsan, sanırım bizde kasayı düşünemiyoruz 😂hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inş .

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,012
İsim
. .
paran varsa var banane kardeşim sanki biz fakiriz yaptığı muameleye bak
Bana fake diyorsun boş boş konuşuyorsun fakir diye bir şey söylemedim konuyu saptırma inşallah senin de olur kardeşim niye hemen boş yere tartışma çıkarttın ki?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,012
İsim
. .

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,012
İsim
. .
iki defa neden cevap veriyorsun?
İlki gönderilmedi gibi göründü bende onun için iki defa yazmışım yeni fark ettim ama dostum fake yazıyorsun cevap verdiğim zaman da yok fakiriz diye yaptığın muameleye bak diyorsun anlamadım ki ben de seni dostum kimseyi fakir diye suçlamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
mesajları anlık göremediğimiz için yanlış anlaşılma olmuş , maksadımız belli birbirimize yardımcı olmak .

mesajları anlık göremediğimiz için yanlış anlaşılma olmuş , maksadımız belli birbirimize yardımcı olmak .
Aynen öyle hocam adam boş boş geldi konuşmaya ben bir şey demedim ki fake konu dedi cevap verdim adam tartışma çıkardı boşu boşuna

Monitör bunu düşünüyorsan, sanırım bizde kasayı düşünemiyoruz 😂hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inş .
Teşekkürler hocam aldım monitörü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alında fotoğrafı yeni açtım bilgisayarı :) Allah size de aynısını nasip eder inşallah 🤲
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki arkadaki dekorlar nasıl hocam :)

Ekler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    44.8 KB · Hit: 28
Son düzenleme:
Top Bottom