Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus ROG Swift OLED PG32UCDM Monitörü Tavsiye Eder Misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Şimdi buraya bi resim atacağım ve neden bunu yapma gereği duyuyorsunuz diye soracağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
IMG_7867.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Gurkan
Teşekkürler hocam aldım monitörü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alında fotoğrafı yeni açtım bilgisayarı :) Allah size de aynısını nasip eder inşallah 🤲

Peki arkadaki dekorlar nasıl hocam :)
adam bildigin zort etmiş sdkljghvghıjfsgıhdf

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Ya yapma allah aşkına resimdeki ayrıntılar da görünüyor her şey ambians saçma saçma davranma ıstar etme

adam sana fake demiş ve almışsın
Aynen öyle kimse bana yalancı diyemez yukarıdaki arkadaşta olup olmadık resimler atıyor istiyorsa Google Lens'te taratsın benim resmim mi başkasının mı baksın o zaman anlar gerçek olduğunu.

Ya yapma allah aşkına resimdeki ayrıntılar da görünüyor her şey ambians saçma saçma davranma ıstar etme
Tamam tarat bakalım resmi Google Lens'te. Aynısı var mı diye dekorlar aynı diye çalıntı olduğunu göstermez hadi başka kapıya dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Yahu arkadaşım senin attığın resmin orjinalini attım sana konsept çekimlerinden almışssın bi tanesini işlemişssin dalga geçme üstüne birde😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Ya ben inanmıyorum zaten de senin neden günlerce bekleyip google den resim eklemeni anlayamıyorum bu çaba neden 😂😂😂

Ya ben inanmıyorum zaten de senin neden günlerce bekleyip google den resim eklemeni anlayamıyorum bu çaba neden 😂😂😂
İnanma kardeş.

Sir degonet abi inanmamış çok üzüldüm 😆😆😆 kısacası inanıp inanmamam çokta önemli değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,219
Üyeler
150,422
Son üye
W1nRR
Top Bottom