Neler Yeni

🔥İndirim ASUS 31,5" ROG SWIFT OLED PG32UCDM 0,03Ms 240Hz 4K stok 60.623 TL

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
yurt dışın vergi dahil 1300 dolarlık ürün nasıl 60 bin TL oluyor

Alıntıyı görüntüle
msi da 950 dolar diyor oda 40 bin liraya satılıyor
bence ips va geçtiğin için yok sanıyorsun yakında kokusunu almaya başlarsın tahminimce zaman göstericek dediklerimi çok ne anlıcaksın.
bende samsumg monitor kullanıyorum illa bir problem cikiyor.
biraz daha açık konuşur musunuz bende alacağım bu modelden ?

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
yurt dışın vergi dahil 1300 dolarlık ürün nasıl 60 bin TL oluyor

Alıntıyı görüntüle
işte fırsatcı dispiratorler yüzünden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi da 950 dolar diyor oda 40 bin liraya satılıyor

biraz daha açık konuşur musunuz bende alacağım bu modelden ?
yorumları bak kısaca amazon,ebay,reddit net olarak gör.
Renk oyundan oyuna ve videodan videoya değişir, asla gerçekten tutarlı değildir.- HDR yalnızca doğrudan monitörün önünde oturuyorsanız çalışır. Ekranın ortasından sola veya sağa hareket ettiğiniz anda renk büyük ölçüde değişir.
kondoster sesi olabiliyor çizgi olabiliyor ısınma ve benzeri yinede şans bir çok problem barındırıyor tam oturmuş ürün değil samsungların yeni monitorleri çıkıcak deniyor onlara iyi diyorlar inş dağa iyi birşeyler gelir.

Son düzenleme:

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
işte fırsatcı dispiratorler yüzünden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yorumları bak kısaca amazon,ebay,reddit net olarak gör.
abi o zaman ne alalım Allah aşkına piyasada monitör yok, senin kafanda hocam şu biraz olsun iyi aralarında sorunsal olarak daha az sorunlu diyebileceginiz bir model var mi

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,122
İsim
Kara Kartal

1716317569587.png

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
burak karadağ
ulaştı mı sana baktın mı ölü piksel vs var mı, renkleri seni tatmin etti mi, bunda iade de edemezsin vatan almaz diye düşünüyorum git asusla aranızda çözün der
Daha bugün sipariş verdim de neden iade edemeyeyim bir şey olduğunda 14 gün yasal iade hakkım yok mu?

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
abi o zaman ne alalım Allah aşkına piyasada monitör yok, senin kafanda hocam şu biraz olsun iyi aralarında sorunsal olarak daha az sorunlu diyebileceginiz bir model var mi
abi ya beklicen ya beklicen çaren yok çoğu firma yeni monitorler çıkarıyor illaki ucuz olucak ömür boyu stoksuz kalıcak halimiz yok.
ve kusursuz ürün yok zaten az kusurlu ürün var bu asus ta ışık vurdumu yansıma renk değişim oluyor diye şikayet var puanı %100 olan bir monitor düşün.
msi 321urx güzel upx uzak durun diyorlar yazılım güncellemesi almıyormuş.
Alienware 32 4K QD-OLED güzel oda kutu kırık gelebiliyormuş çok şikayet var veya lekeli

Son düzenleme:

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
abi ya beklicen ya beklicen çaren yok çoğu firma yeni monitorler çıkarıyor illaki ucuz olucak ömür boyu stoksuz kalıcak halimiz yok.
ve kusursuz ürün yok zaten az kusurlu ürün var bu asus ta ışık vurdumu yansıma renk değişim oluyor diye şikayet var puanı %100 olan bir monitor düşün.
Alienware 32 4K QD-OLED güzel oda kutu kırık gelebiliyormuş çok şikayet var veya lekeli

yok ya alicam benle mi yaşayacak sanki, oled gelirse güzel fiyat olursa onu da alırım bunu ikinci ekran olarak kullanırım valla 1 aydır bakıyorum bıktım herkes birsey söylüyor kullanan çatır çutur kullanıyor valla

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
yok ya alicam benle mi yaşayacak sanki, oled gelirse güzel fiyat olursa onu da alırım bunu ikinci ekran olarak kullanırım valla 1 aydır bakıyorum bıktım herkes birsey söylüyor kullanan çatır çutur kullanıyor valla
zaten alan aliyor ben de alim dedim 34 versiyonlaru pixel aralıgı çok kötü fiyatı hak etmiyor 31.5 32 olan lar güzel onlar uçuk bekleki gelsin parada yok almaya.

-MAO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Muhammet Ali Ofluoğlu
bence ips va geçtiğin için yok sanıyorsun yakında kokusunu almaya başlarsın tahminimce zaman göstericek dediklerimi çok ne anlıcaksın.
bende samsumg monitor kullanıyorum illa bir problem cikiyor.
Ne gibi problemler yaşadın mesela merak ettim

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
Ne gibi problemler yaşadın mesela merak ettim
yukarda yazdım başkan kötü değil ama kusursuz ürün değil yani sorunları var yine samsung seven alır samsung kullanıp kötülüyor gibi gözüküyorum ama olan bu yani.
Renk oyundan oyuna ve videodan videoya değişir, asla gerçekten tutarlı değil.- HDR yalnızca doğrudan monitörün önünde oturuyorsanız çalışır. Ekranın ortasından sola veya sağa hareket ettiğiniz anda renk büyük ölçüde değişir.
kondoster sesi olabiliyor çizgi olabiliyor ısınma ve benzeri yinede şans bir çok problem barındırıyor bunlar gibi bir çok yorum mevcut.
sunun gibi problem ve samsung yeni modelleri gelicek dağa iyi olucak deniliyor.
zaten oled yanması kaçınılmaz zamanla solucak ilerde dağa iyi versiyonları çıkar gibi.
en basit epey de bile kötü yorumları mevcut.
1716324172984.png

Son düzenleme:

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,122
İsim
Kara Kartal

monitörde yazılım güncellemesi çok önemli değil hiç bir etkisi yok önemli olan oledte yanma olmaması ve en az 5 yıl sorunsuz kullanılması
Asus monitörlerinde kaliteli donanım kullanılmıyor 150 -200 bin tl lik profesyonel monitörlerin %90 nında sorun çıkıyor

Gigabyte ve HP OLED 4K modelleri asustan çok daha iyi

Son düzenleme:
Top Bottom