Neler Yeni

🔥İndirim ASUS 31,5" ROG SWIFT OLED PG32UCDM 0,03Ms 240Hz 4K stok 60.623 TL

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,532
İsim
Oğuz Oğuz
Stok geldi magzada kaldı tek net satışı kapandı Berki takip eden arkadaşlar vardır.
ben msi beklicem rogdan ucuz geliceği kesin ve para yok alıcak arkadaşlara başarılar diliyorum :)
Çok güzel monitör...

luckstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Oğuzhan Emiroğlu
Bende var. Çok düşünmeye gerek olacak bir monitör değil. Bütçe varsa, böyle bir alete bu kadar para yatırmaya değer diyorsanız eğer, kuruşuna kadar hak eden ürün. İlk çıktığında 54.5K ön sipariş aldı günlerce. Salaklık edip almamıştım ucuzlar belki diye. Sonra arttıkça arttı. 58K dan zor aldım valla :) Diğer sitelerde 70K'dan stok geliyor. Bilginize.

Şuan halen stok var.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Mert Uysal
Bende var. Çok düşünmeye gerek olacak bir monitör değil. Bütçe varsa, böyle bir alete bu kadar para yatırmaya değer diyorsanız eğer, kuruşuna kadar hak eden ürün. İlk çıktığında 54.5K ön sipariş aldı günlerce. Salaklık edip almamıştım ucuzlar belki diye. Sonra arttıkça arttı. 58K dan zor aldım valla :) Diğer sitelerde 70K'dan stok geliyor. Bilginize.

Şuan halen stok var.
stok bulamadım magazadan mı almamız gerekiyor ?

luckstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Oğuzhan Emiroğlu
stok bulamadım magazadan mı almamız gerekiyor ?
Hocam malesef az önce olan ürün şuan yok :(
Vatan'da da öyle bir durum var mı bilmiyorum ama birçok alışveriş sitesinde, ürünün stoğu 1'e düşünce stoktan çekiyor. Aynı anda başkası da aldıysa sıkıntı yaşamamak için. Biraz bekledikten sonra kontrol etmekte fayda var. Stoğu tekrar ekliyorlar.

Burada da var ama hem 69bin lira hem taksit yok...

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Mert Uysal
Vatan'da da öyle bir durum var mı bilmiyorum ama birçok alışveriş sitesinde, ürünün stoğu 1'e düşünce stoktan çekiyor. Aynı anda başkası da aldıysa sıkıntı yaşamamak için. Biraz bekledikten sonra kontrol etmekte fayda var. Stoğu tekrar ekliyorlar.

ne kadar aptalca bir sistem yani kac tane stok koymuslarda bu kadar sürede stok biter
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde size sunu sormak istiyorum Alienware 32 4K QD-OLED diye monitorum var bu monitordan o monitora gecmek farkettirirmiydi gerci indirim bitmiş ama

luckstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Oğuzhan Emiroğlu
ne kadar aptalca bir sistem yani kac tane stok koymuslarda bu kadar sürede stok biter
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde size sunu sormak istiyorum Alienware 32 4K QD-OLED diye monitorum var bu monitordan o monitora gecmek farkettirirmiydi gerci indirim bitmiş ama
eğer tahmin ettiğim monitör ise yani yeni çıkan çok hafif kavisli, 240hz 4k qd-oled ise gen 3 panele sahip oluyor. bu da konudaki ürünle aynı panele sahip demek. Fark etmezdin büyük ihtimalle farkı. ama farklı modelse bilemem.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Mert Uysal
eğer tahmin ettiğim monitör ise yani yeni çıkan çok hafif kavisli, 240hz 4k qd-oled ise gen 3 panele sahip oluyor. bu da konudaki ürünle aynı panele sahip demek. Fark etmezdin büyük ihtimalle farkı. ama farklı modelse bilemem.
evet hocam dediginiz ekran fakat ben 35k bandında almıstım bu ürün 60k bandına düsmüs fiyatı birde neyse o zaman bir şey kacırmıs olmadık gibi duruyor

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
eyyüb
Yani reis bu fiyata gider 2 tane oled g9 alırım üst üste koyar arkama yaslanırım
G9 var en üst modeli iş yerinde satıyoruz düşündüğün kadar iyi bir monitör değil kondostor sesi ısınma ve bir çok problem olan model millet buna rağmen bayıla bayıla alıyor.
Arasında çok fark benim gözümde g9 para verilicek monitör değil ama bu monitör bu para verilmez stok çoğaldımi dusucek elbet MS 321 urx ve dell curved olanı dağa ucuza gelicek aynı panel

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Kardeşim 60k güzel para

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0