Neler Yeni

🔥İndirim ASUS 31,5" ROG SWIFT OLED PG32UCDM 0,03Ms 240Hz 4K stok 60.623 TL

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
burak karadağ
Hocam bana bir 2k enaz 240hz monitör öner be bıktım piyasa çorba gibi hangisini alayım
bugün sipariş verdim şuanda 1.500 tl indirimde

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
bugün sipariş verdim şuanda 1.500 TL indirimde

radarimda Okan indirimden de haberdar olduğum bir monitor lakin bi arkadaş almış renkleri ona göre canlı değilmiş, hdmi2.1 desteği yokmuş vs dedi soğuttu beni, bununla msi 274qpx arasında kalmıştım ama msi ın youtube da yurt dışı incelemesini izledim resmen cortlamış ondanda o yüzden vazgeçtim, ( bu arada ne alırsanız alın abi bizim youtuberlardan değilde yurt dışında kiler efsane inceleme videosu çekiyorlar çok iyi ayrıntıları grafiklerle anlatıyor dil bilmememe rağmen anlıyorum) bizimkiler inceleme videosu mu çekiyor reklam videosu mu belli değil o sebepten kafam allak bullak, msi 271qrx asıl istediğim ama fakirliğimin almama engel olduğu monitör, yine de hepsiburada da satılsa peşin fiyatına alacaktım

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
burak karadağ
radarimda Okan indirimden de haberdar olduğum bir monitor lakin bi arkadaş almış renkleri ona göre canlı değilmiş, hdmi2.1 desteği yokmuş vs dedi soğuttu beni, bununla msi 274qpx arasında kalmıştım ama msi ın youtube da yurt dışı incelemesini izledim resmen cortlamış ondanda o yüzden vazgeçtim, ( bu arada ne alırsanız alın abi bizim youtuberlardan değilde yurt dışında kiler efsane inceleme videosu çekiyorlar çok iyi ayrıntıları grafiklerle anlatıyor dil bilmememe rağmen anlıyorum) bizimkiler inceleme videosu mu çekiyor reklam videosu mu belli değil o sebepten kafam allak bullak, msi 271qrx asıl istediğim ama fakirliğimin almama engel olduğu monitör, yine de hepsiburada da satılsa peşin fiyatına alacaktım
hdmi ya ne gerek varki dp varken bu fiyat bandında bundan iyisini bulamadım ben bunu sipariş verdim

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
mehmet ali oğuz

-MAO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Muhammet Ali Ofluoğlu
G9 var en üst modeli iş yerinde satıyoruz düşündüğün kadar iyi bir monitör değil kondostor sesi ısınma ve bir çok problem olan model millet buna rağmen bayıla bayıla alıyor.
Arasında çok fark benim gözümde g9 para verilicek monitör değil ama bu monitör bu para verilmez stok çoğaldımi dusucek elbet MS 321 urx ve dell curved olanı dağa ucuza gelicek aynı panel
Reis ben aldım kullanıyorum hiçbir soruna rastlamadım yani bu Asus monitörle yan yana koysak aralarında 40k edecek farkın olduğunu zannetmiyorum

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
hdmi ya ne gerek varki dp varken bu fiyat bandında bundan iyisini bulamadım ben bunu sipariş verdim
ulaştı mı sana baktın mı ölü piksel vs var mı, renkleri seni tatmin etti mi, bunda iade de edemezsin vatan almaz diye düşünüyorum git asusla aranızda çözün der

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Buğra Acar
Bu fiyatlara OLED TV almak daha mantıklı değilmi benmi yanlış düşünüyorum? 31,5 ekran için bana çok geldi

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
Reis ben aldım kullanıyorum hiçbir soruna rastlamadım yani bu Asus monitörle yan yana koysak aralarında 40k edecek farkın olduğunu zannetmiyorum
bence ips va geçtiğin için yok sanıyorsun yakında kokusunu almaya başlarsın tahminimce zaman göstericek dediklerimi çok ne anlıcaksın.
bende samsumg monitor kullanıyorum illa bir problem cikiyor.

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,122
İsim
Kara Kartal
yurt dışın vergi dahil 1300 dolarlık ürün nasıl 60 bin tl oluyor

1716316773328.png

Top Bottom