Neler Yeni

Öneri Asus ROG Zephyrus G14 vs Asus ROG Strix G15 Hangisini Almalıyım?

EmojiPati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bestami Karakaya
Bütçe biraz daha yükselirse Max-P cihazda önerebilirim. Omen'da 100W 3060 bulunuyor, IdeaPad'de 85W 3060 bulunuyor. Ben olsaydım bütçeyi yaklaşık 1.5K daha yükseltip Tulpar T7 V20.4 alırdım. 130W 3060 ve MUX Switch bulunduruyor. Isınma sorunu da yok TongFang kasa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle TUF. MUX Switch ve 90W 3050 avantajı var.
20k hesapta var 2k elden bulup Omen alırım ama dahada üstü zor gibi zaten monsterdan gıcık kapıyorum zamanında bios kurcalanmış diye garantisini iptal etmişlerdi tek yaptığım fast bootu kapatıp manjaro kurmaktı saçmalık..

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
20k hesapta var 2k elden bulup Omen alırım ama dahada üstü zor gibi zaten monsterdan gıcık kapıyorum zamanında bios kurcalanmış diye garantisini iptal etmişlerdi tek yaptığım fast bootu kapatıp manjaro kurmaktı saçmalık..
Omen almak iyi olacaktır. @Sheader kullanıyor ona sorabilirsin.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Link atabilir misiniz ? Bu model de gözüme çarptı https://ty.gl/lq4wb9acpr
2021 modeli sorunlu şu model daha iyi olacaktır. https://www.trendyol.com/asus/tuf-g...z-p-286445955?boutiqueId=61&merchantId=118442

Teşekkür Ederim Yardımcı Olduğun için ve içimde kalmasın monster pişmanlıktır.
TongFang kasalar öyle değil ne yazık ki. Gayet başarılı. :D

EmojiPati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bestami Karakaya

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

EmojiPati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bestami Karakaya
Bios tarafında başarısız doğrudur.
Başarısız olması aşırı sorun teşkil etmez çoğu şeyi Manuel olarakta yapabiliriz dökümanlardan sorun şuki monster bize bozuk olan birşeyi düzeltirseniz garantinizi yakarım diyor yani buda eskiden telefona root atarsam garanti gidermi gibi birşeye döndü

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Başarısız olması aşırı sorun teşkil etmez çoğu şeyi Manuel olarakta yapabiliriz dökümanlardan sorun şuki monster bize bozuk olan birşeyi düzeltirseniz garantinizi yakarım diyor yani buda eskiden telefona root atarsam garanti gidermi gibi birşeye döndü
Buna başka Control Center kullanmak dahil mi? :D

Kullanmıyorum fakat etrafımda çok fazla XMG Control Center kullanan var.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

EmojiPati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bestami Karakaya
Buna başka Control Center kullanmak dahil mi? :D

Kullanmıyorum fakat etrafımda çok fazla XMG Control Center kullanan var.
Bunu bilemiyorum ama benim yaptığım işlemlerden yola çıkarsak kendilerinin koyduğu kilidi kırıp üzerine bir şey yaptığım için garanti gitti yani ondada mecburen öyle bir şey yapılacağı için (tam kurulum da yapılıyor diye biliyorum) garanti gider tabikide bu bir akıl yürütme

Önerin için teşekkür ederim

Top Bottom