Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale
Arkadaşlar benimde sizlere bir sorum olacak bluetooth driveri bulamadım ben birtek bulan var ise link paylaşabilir mi aygıt yöneticisinde ünlem gözüküyor vihazımı bağlayamıyorum windows update de güncelsiniz diyor yardımcı olabilecek var mı?

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale
hocam laptop boştayken cpu kaç watt çekiyor ve çekirdek hızı düşüyormu bakabilirmisin zyzen 5600 masasütünde hızı düşürmüyordu ve 25w altına katiyen indirtmiyordu laptopta biraz merak ediyorum
şuradaki değerler lazım hwmonitor basic indirebilirsen
bide altta yazan clock core lazım orayı işaretlememişim
Alıntıyı görüntüle
indiriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam laptop boştayken cpu kaç watt çekiyor ve çekirdek hızı düşüyormu bakabilirmisin zyzen 5600 masasütünde hızı düşürmüyordu ve 25w altına katiyen indirtmiyordu laptopta biraz merak ediyorum
Alıntıyı görüntüle
Dostum fişe takılı şekilde armory de ultimate ayarlarda
1681580136901.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

buda boştayken fişe takılı değil.
1681580261315.png

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Alıntıyı görüntüle
laptop i,şlemcisi ile masaüstü işlemcisini karsılastıramazsınız 5600 65w bu 45w lık bir işlemci

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
laptop i,şlemcisi ile masaüstü işlemcisini karsılastıramazsınız 5600 65w bu 45w lık bir işlemci
tam olarak öyle değil. 12400f 5w'a kadar düşerken 5600 min 25w çekmesinin hiç bir mantığı açıklaması yok defalarca bios güncelledim cmos sıfırladım epu diye adlandırılan güç tasaraffunu açtım ryzen master ile downclock yaptım amd soc mimari yapısı ile alakalı bir sorun var masasüstünde 5000 serisinde gereksiz 20 25w güç çekiyor bir sonraki nesilde devam ediyormu bilmiyorum takip etmeyi bıraktım artık arkadasın laptobu 0.4ghz ve 6w'ye kadar düştüğüne göre oldukça güzel değerler masaüstündeki soc mimarısı yok veya laptopta bulunmuyordur artık bilemiyorum

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
23 e alıcam mantıklımı arkadaslar halen daha işlemci 12500h ve 12700h arasında bır yerlerde sankı

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
21800'e aldım pişman değilim tavsiye ederim.
Güzel güzel kanka hayırlı olsun tekrardan benim ki de ay sonu gelcek bakalım umarım kurması filan kolay olur hiç anlamam bu işlerden ilk defa deniycez

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale
Güzel güzel kanka hayırlı olsun tekrardan benim ki de ay sonu gelcek bakalım umarım kurması filan kolay olur hiç anlamam bu işlerden ilk defa deniycez
özelden yazarsan her konuda yardımcı olurum.

Top Bottom