Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
cihazı sabahtan beri kullanıyorum dostum yüklemedi :) biliyorum normalde bende yüklediğini zaten sonraki mesajları okursan driveri buldum teşekkürler yinede ilgine.
hocam nasıl chazdan memnunmusunuz ılkk deneyınmlerınız nasıl

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale
bu fiyata bence böyle bilgisayar yok güncel ekonomiye göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

memnunum cs go oynadım 2 saat sorunsuz sabahtan beride dolanıyorum gayet akıcı problemsiz f/p tavsiye ediyorum pişman değilim.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram

memnunum cs go oynadım 2 saat sorunsuz sabahtan beride dolanıyorum gayet akıcı problemsiz f/p tavsiye ediyorum pişman değilim.
hocam bı cınebench r23 tetsı yaptınızmı ?

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
aynı durum bende de var intel işlemncili almak ıstıyorum ama bu fıyat 140w 4050 gelmeyecek gıbı kararsız kaldım ısın özü
bak aynı dertte kalmışız ikimizde :D ilk günden beri almamı engelleyen tek sebep amd olmasaydı epey araştırıyorum single core konusunda sadece daha güçsüz görünüyor ama çok fazla incelemede yok özellikle 13700h gibi bir işlemcinin nerdeyse hiç incelemesi yok en yakın şunu buldum fakat HX işlemcisi harcanan elektriğin içinden geçiyor dogru bir referans olmuyor iste..
elektrik diyip geçme ne kadar çok fatura o kadar ısı o kadar gürültülü fan vs
bende almak istiyorum

bu arada amd açık ara daha iyi iş başarıyor yanlıs anlasılmasın intel burada daha kotu performans sergiliyor f/p açısından

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
bak aynı dertte kalmışız ikimizde :D ilk günden beri almamı engelleyen tek sebep amd olmasaydı epey araştırıyorum single core konusunda sadece daha güçsüz görünüyor ama çok fazla incelemede yok özellikle 13700h gibi bir işlemcinin nerdeyse hiç incelemesi yok en yakın şunu buldum fakat HX işlemcisi harcanan elektriğin içinden geçiyor dogru bir referans olmuyor iste..
elektrik diyip geçme ne kadar çok fatura o kadar ısı o kadar gürültülü fan vs
bende almak istiyorum

bu arada amd açık ara daha iyi iş başarıyor yanlıs anlasılmasın intel burada daha kotu performans sergiliyor f/p açısından
doıstum oyun testlerı konushda sıkımntım yok ıslemcı performansından dolayı ıntel cıhaz almak ıstıyorum bır acıdan

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
doıstum oyun testlerı konushda sıkımntım yok ıslemcı performansından dolayı ıntel cıhaz almak ıstıyorum bır acıdan
bende aynı fikirdeyim eski oyunları vs oynuyorum veya günlük kullanım yapıyorum bu noktada single core gücüne daha çok ihtiyaç duyuyorum ama intel'in tdpde uçuyor düşündüğün işlemci nedir ?
bu işlemci için 115w turbo tdp gözüküyor mesela https://www.intel.com.tr/content/ww...-24m-cache-up-to-5-00-ghz/specifications.html

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
bende aynı fikirdeyim eski oyunları vs oynuyorum veya günlük kullanım yapıyorum bu noktada single core gücüne daha çok ihtiyaç duyuyorum ama intel'in tdpde uçuyor düşündüğün işlemci nedir ?
bu işlemci için 115w turbo tdp gözüküyor mesela https://www.intel.com.tr/content/ww...-24m-cache-up-to-5-00-ghz/specifications.html
hani 4050 ekran kartlı ama 100w+ işlemci olarak min i5 13500h veya 12700h gibi

12700h cinebench r23 de multi 16k single 1600 puan alıyor. ryzen 7735hs 14k ve 1400 puan alıyor 12700h dan %15 neredeyse dusuk performans

Son düzenleme:

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
hani 4050 ekran kartlı ama 100w+ işlemci olarak min i5 13500h veya 12700h gibi

12700h cinebench r23 de multi 16k single 1600 puan alıyor. ryzen 7735hs 14k ve 1400 puan alıyor 12700h dan %15 neredeyse dusuk performans
yani kısacası şu işini görür ozmn https://www.amazon.com.tr/dp/B0BYJW...e=380333&creativeASIN=B0BYJWZKYH&linkCode=asn

ama arada srgb renk farkı. asus farkı ddr5 farkı var. tabi bu hazır 16lık halde geliyor mantıken asus gibi ama bilmiyoruz bakalım ne alcaz bende kovalıyorum
victuslarda bide şart limitleme olayı olmuyormuş o yüzden çok soğudum bataryayı şarja takılı halde cok hızlı öldürecektir 2 senede bitirebilir 0lar bataryayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
arkadaşlar cihaza ram takarken batarya'nın anakarta bağlanan kablosunu çıkarmaya gerek var mı?

arturo

80+ Silver
arkadaşlar cihaza ram takarken batarya'nın anakarta bağlanan kablosunu çıkarmaya gerek var mı?
evet

laptopun sıcaklık değerleri nedir kullanan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

hocam sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız?

flyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yiğit Metinkale
evet

laptopun sıcaklık değerleri nedir kullanan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

hocam sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız?
1681591529158.png

aida64 kuruluydu bu şekil gösteriyor cihaz prize takılı değil boşta

Top Bottom