Neler Yeni

🔥İndirim ASUS TUF GAMING H1 7.1 Surround Kablosuz 898,95 ₺ (Gaming.Gen.Tr)

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
Selam arkadaşlar aşağıda yer alan kulaklık anlık 898,95 ₺ :

Akakçe fiyat kıyaslaması :

Alacak arkadaşlara duyurulur !! :D

Şimdi asıl konuya ek olarak...

Öğlen saatlerinde bu fiyattan bunu alacaktım hatta Logitech G402 ve F710 ile beraber sepetteydi fakat bunun stoğu bittiği için alamamıştım (Diğer 2 ürünü aldım). Vardır bunda bir hayır diyerek aramayı bırakıp yoluma devam ettim. Şuan kablolu Gamepower Mihawk , Corsair Void Elite Rgb 7.1 ve SteelSeries Arctis 1 kulaklıklarım var. Bunlar farklı sebeplerden elime geçti hala satamadımda. Saçma ama hem mikrofonuyla hem rahatlığıyla hemde sesiyle en iyisi Mihawk (Benim için). LÜTFEN VURMAYIN :D

Artık bir kablosuz kulaklık istiyorum ama yaşanan şu saçma hadiseler ve elimde kalan kulaklıklar dolayısıyla çekiniyorum. Kullanan var mı ? Memnun mu ? Açıklarsa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,469
İsim
Diyarhan
Çinli kulaklıklar bana daha iyi ses veriyor bundan eminim. Razer ve Corsair in orta segment ürünlerini kullandım Medusa nın verdiği sesi vermedi (kulağım fakir olabilir 😄)

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çinli kulaklıklar bana daha iyi ses veriyor bundan eminim. Razer ve Corsair in orta segment ürünlerini kullandım Medusa nın verdiği sesi vermedi (kulağım fakir olabilir 😄)
Galiba benimde öyle hocam. Zamanında 250 TL verdik hiçbiri yerini tutamadı. Şimdi kablodan kurtulayım diyorum çekinmeye başladım. Bilgisayarda ki hiçbir parça bu kadar seçerken yormamıştı. :D

Top Bottom