Neler Yeni

Çözüldü✓ ASUS TUF Gaming H3 Silver 7.1 Kulaklık Alınır mı?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bütçe
1600
Maksimum 1600TL bütcem mevcut rampage kulaklık kulanmaktan kafam ağrıdı süngeri yok hiç birşeyi yok artık kulaklık ve klavye alma vakti geldi benim için klavye için konu açıcağım asıl konumuz kulaklık Benim için mikrofon kalitesi, ses kalitesi, kablo kalitesi, sünger kalitesi derilerde özelikle rampagede çok soyulma oluyor yazın ve uzun süre kulanabilmem gerekli işin ustalarını bekliyorum ve marka takıntısı biriyim o yüzden ilk asusu gördüm kaliteli olarak

@Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @EFI Shell @Yavuz Sultan Selim ( Aklıma gelenler diğerleri kusura bakmasın adamsınız :)

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Tuna
Maksimum 1600TL bütcem mevcut rampage kulaklık kulanmaktan kafam ağrıdı süngeri yok hiç birşeyi yok artık kulaklık ve klavye alma vakti geldi benim için klavye için konu açıcağım asıl konumuz kulaklık Benim için mikrofon kalitesi, ses kalitesi, kablo kalitesi, sünger kalitesi derilerde özelikle rampagede çok soyulma oluyor yazın ve uzun süre kulanabilmem gerekli işin ustalarını bekliyorum ve marka takıntısı biriyim o yüzden ilk asusu gördüm kaliteli olarak

@Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban @EFI Shell @Yavuz Sultan Selim ( Aklıma gelenler diğerleri kusura bakmasın adamsınız :)
6 ayddrı kullanıyorum baya memnunum neden önerilmiyo anlamıyom valla istiyosan satabilirim kablosuz haline geçeceğim

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6 ayddrı kullanıyorum baya memnunum neden önerilmiyo anlamıyom valla istiyosan satabilirim kablosuz haline geçeceğim
Bütcem yetseydi kablosuz halini alıcaktımda buna şükür konuda bahsettiğim şeylerden memnun musun
Mesaj otomatik birleştirildi:

@quietbebek

@BirForumcuKişi @B1L0

Son düzenleme:

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Tuna
Bütcem yetseydi kablosuz halini alıcaktımda buna şükür konuda bahsettiğim şeylerden memnun musun

@quietbebek

@BirForumcuKişi @B1L0
ses mikrofon ve sünger kalitesi gayet iyi ama kablosu örgüsüz uzatma kablosü örgülü ama oda bozuk geldi bana

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Forumda bazılarında mikrofon konusunda özelikle çok sorunlu olduğunu duymuştum ve asus daha şık geldi ne yalan söylim aynı zamanda bu kulaklığı itopyada öyle kafama takayim demiştim şapkadan mı bilmiyorum çok mutlu etmemişti beni sence h3 nasıldır?

Forumda bazılarında mikrofon konusunda özelikle çok sorunlu olduğunu duymuştum ve asus daha şık geldi ne yalan söylim aynı zamanda bu kulaklığı itopyada öyle kafama takayim demiştim şapkadan mı bilmiyorum çok mutlu etmemişti beni sence h3 nasıldır?
ben h3 denediğimde v2x e göre sesi boğuk geldi bende h3 ten zevk alamadım ama v2x i kulanıyorum gayet güzel diğer arkadaşlarında önerilerin bekle ona göre karar ver derim

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
ben h3 denediğimde v2x e göre sesi boğuk geldi bende h3 ten zevk alamadım ama v2x i kulanıyorum gayet güzel diğer arkadaşlarında önerilerin bekle ona göre karar ver derim
Klavyeyi karar verdim kulaklık kaldı geride onada çok heyecanlıyım kimse cevap vermiyor bugünde kimse aktif değil herhalde anlamadım

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yok mu acil yorum yazıcak biri ya

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Kürşat
@Zelrael senin yorumun ne hocam, h3 alınmaz diyordun sanki

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,229
İsim
bilo
Discord
b1l0
Blackshark v2x sanki daha iyidir gibi geliyor bana, aklıma fujin pro da geldi ama razerdan kötü olabilir fikrim yok açıkçası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,135
Üyeler
140,778
Son üye
Korygos
Top Bottom