Neler Yeni

Çözüldü✓ ASUS TUF Gaming H3 Silver 7.1 Kulaklık Alınır mı?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Ses kalitesi kötü h3 ün pişman olursun arkadaşımda vardı bendeki hs50 den kötüydü
bazı şeyleri seversin kötü olsa bile güzel gelir ya sana dur bakalım belki o bayılacak önemli olan da o zaten alsın kullansın beğenmezse iade eder

oEnesQlf

80+ Silver
bazı şeyleri seversin kötü olsa bile güzel gelir ya sana dur bakalım belki o bayılacak önemli olan da o zaten alsın kullansın beğenmezse iade eder
Çoğu firma kulaklıkları hijyen ürünü diye iade almıyor

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Kürşat

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Media Markt outletde cloud 2 vardı. 1700₺ idi Max. Açıklamasına bakıp al. (Kalmış mıdır bilmiyorum)

oEnesQlf

80+ Silver

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Ya bendeki cesaret şeyden yılardır rampage kulanmış biri asusun nasıl sesini sevmicek ondan yani hayatımda pahalı kulaklık kulandığımı hatırlamıyorum

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Kürşat
Ya bendeki cesaret şeyden yılardır rampage kulanmış biri asusun nasıl sesini sevmicek ondan yani hayatımda pahalı kulaklık kulandığımı hatırlamıyorum
hocam asus da top tier brand değil ki, fanboyu değilseniz hangisi daha mantıklıysa onu alın bence

oEnesQlf

80+ Silver
Bi şeyin pahalı olması iyi olduğu anlamına gelmez

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bi şeyin pahalı olması iyi olduğu anlamına gelmez
Kulandıklarım pahalı değil derken dandik bir şey olduğu yani 2010 internet kafe kulaklık kalitesidir kulandıklarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

umarım Pişman olmamak üzere iki ekipmanında siparişini verdim
1705432513764.png

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kulandıklarım pahalı değil derken dandik bir şey olduğu yani 2010 internet kafe kulaklık kalitesidir kulandıklarım
Cloud 2 bulmanız sizin için en iyisi olur. Hem mikrofonu hem ses kalitesi hem malzeme kalitesi olarak. Şahsen ben de Cloud 2 kullanıyorum. Başarılı bir kulaklık. Tavsiye ederim.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Cloud 2 bulmanız sizin için en iyisi olur. Hem mikrofonu hem ses kalitesi hem malzeme kalitesi olarak. Şahsen ben de Cloud 2 kullanıyorum. Başarılı bir kulaklık. Tavsiye ederim.
H3 Siparişi verdim umarım pişman olmam yardımcı olan zamanını ayıran herkese çok teşekkür ediyorum geldiğinde bir incelleme falan gelir artık.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

umarım Pişman olmamak üzere iki ekipmanında siparişini verdim
Alıntıyı görüntüle
Hayırlı olsun

Top Bottom