Neler Yeni

asus tuf gt301 kasa ile PRIME B450-PLUS anakart uyumlu mu?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dostum Helios 3bin lira bu kasa 800 lira.

Cümlende anakart bile kullanmamışsın ki. O anakart dediğin ATX. Çoğu ankart ATX boyutunda ve çoğu kasanın ATX desteği var. Alay edilecek durumda olan sensin malasef.

Alıntıyı görüntüle

Al bir videodan görüntü. Dediğin "Geniş" kasada duran ekran kartı.
Bu ispatlama inadı nereden geliyor? GT301'in içerisine ABARTILMADIĞI sürece her donanım takılabiliyor ve Mid Tower büyüklüğünde. Hiç mi küçük boyutta kasa görmedin? Ayrıca fiyattan bahsetmedim. Mesajına daha yanıt vermeyeceğim.

herkesiöldür31

80+ Bronze
Bu ispatlama inadı nereden geliyor? GT301'in içerisine ABARTILMADIĞI sürece her donanım takılabiliyor ve Mid Tower büyüklüğünde. Hiç mi küçük boyutta kasa görmedin? Ayrıca fiyattan bahsetmedim. Mesajına daha yanıt vermeyeceğim.
Verme zaten savunamıyorsun. Yanlış söylüyorsun ve yanlış yönlendiriyorsun.

Abartılmadı sürece derken? Üst kısma "Resmi" olarak 240mm desteği bile yok. 320mm'den büyük olan gpu da takılmıyor ve aşırı dar bir kasa. O dediğin küçük kasalar mATX oluyor dostum. Bu ATX bir kasa. Ben zaten boyutu küçük değil demiyorum, dar diyorum. Ona bakarsan Helios bile Mid Tower ama içine iki tane GT301 alır.

alisxzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ali can
teşekkürler arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için bir sorum daha olucak artic freezer esport duo işlemci soğutucu kullanıyorum gamepower warcry kasada camı kapanmıyor çarpıyor çok büyük gt301 de kapanır mı videolarına baktım bulamadım nasıl anlarım yoksa g301 yerine gt501 mi bakmalıyım?

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,104
İsim
Hakan
Daha iyi kasa varken neden parasını kötü yere harcasın, üste 240mm zor takıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,862
Üyeler
141,493
Son üye
lusernime
Top Bottom