Neler Yeni

Asus tuf gt301 mediamarkt 2497 TL

poqovic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak ER
1000001238.jpg

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Efehan
Kullanıyorum güzel bence sadece soğutma desteği olarak üst taraf 240 a kadar destekliyor diye hatırlıyorum. Fiyatı bilemiyorum ama anladığım bir kısım değil.

NOUR1E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Nuri Emir kaygusuz
dostum açtığın sıcak fırsatlara baktım . Ürünlerin çoğu sadece senin bölgende var sanırım . web sayfalarından baktığımda stok gözükmüyor . sıcak fırsatlara bu tarz konu açarken lütfen mağazanın bulunduğu yeri belirtin . İnsanları yanıltmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Uğur ceylan
bunu almak yerine zoko amiral alın
Tam ben yazacaktım ama millet şimdi diyecek ulen ne zoko amiralmiş diye vazgeçeçektim . Zaten olması getektiği gibi 4 argb fan ile geliyor yanına birde thermalright yada benzeri fan alındığında f/p olarak yine de bu kasadan daha iyi oluyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna bile alarm takmışlar. Ulan adam bunu neresine sokup çalıcak.
Alarmı bence kasanın kapağını açıp kurcalamasınlar diye takmışlar ama zaten teşhir ürün adı üstünde inceleyemedikten sonra ne anlamı kalıyor ki .

poqovic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak ER
dostum açtığın sıcak fırsatlara baktım . Ürünlerin çoğu sadece senin bölgende var sanırım . web sayfalarından baktığımda stok gözükmüyor . sıcak fırsatlara bu tarz konu açarken lütfen mağazanın bulunduğu yeri belirtin . İnsanları yanıltmayın.
Dostum yanılttığım bişey yok. Geçen açtığım n5 mf konusunda internette stok vardı. Aldılar bitti. Stokta gözükmeyen ürünler için ise mediamarkete telefon ediyosun oturduğun yere yakın nerde var öğreniyosun. Hem bursa carrefourda hem de karşısındaki nilparkta var. olay basit dostum.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,634
Üyeler
157,260
Son üye
endergndz
Top Bottom