Neler Yeni

ASUS TUF K3 incelemem

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
selam dostlar ASUS TUF K3 deneyimimi aktaracağım
öncelikle klavye çok güzel bir görüntüye sahip etrafındaki tuf yazıları, RGB tonu, arka tarafındaki tuf deseninin işlenmesi efsana ötesi bir görüntü veriyor

klavyede birçok renk modu var bunlar arasında geçiş yapabiliyoruz istersek parlaklıkta ayarlayabiliyoruz , mod içeriğine bakarsak rbg dalga var bastığımız tuştan dalga saçılması var yağmur deseni var yani default gelenler klasikleşmiş şeyler , renk geçişlerini aura sync ile özelleştirebiliyoruz

gelelim diğer bir özelliğine fn tuşu koyulmuş bu ses açmada arka plandaki müziği değiştirmede bayağı yardımcı oluyor güzel bir artı, bu tuş ile klavye ışık modlarında geçiş yapabiliyoruz

8 adet macro ayarlanabiliyor rpg oyunlarında büyük bir avantaj

klavyede usb girişi var kısa kablolu bir kulaklığınız varsa çok büyük bir avantaj , bu girişi çalıştırmak için klavyenin ek usb girşini kasaya bağlamanız lazım bu biraz beni üzdü ama benim için hala iyi bir şey

klavyenin bilek desteğine gelirsek buy benim en sevdiğim kısmı , mıknatıslı bir yapıya sahip adanada yaşıyorum önceki klavyem clips li idi ve clipsleri sıcaktan yumşayıp kırılmıştı , tuf k3 ün mıknatıslı olması beni çok rahatlattı

son olarak alışmak benim adıma zaman alabilir önceki klavyemin hissiyatı biraz daha sertti tuf k3 ün switch leri çok yumşak , genel olarak klavye güzel ve çok sağlam bir yapıya sahip .

incelemi okuduğunuz için teşekkürler umarım size bir fikir verebilmişimdir :).

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,230
İsim
Ahmet Sevinç
öncelikle klavye çok güzel bir görüntüye sahip etrafındaki tuf yazıları, RGB tonu, arka tarafındaki tuf deseninin işlenmesi efsana ötesi bir görüntü veriyor

klavyede birçok renk modu var bunlar arasında geçiş yapabiliyoruz istersek parlaklıkta ayarlayabiliyoruz , mod içeriğine bakarsak rbg dalga var bastığımız tuştan dalga saçılması var yağmur deseni var yani default gelenler klasikleşmiş şeyler , renk geçişlerini aura sync ile özelleştirebiliyoruz

gelelim diğer bir özelliğine fn tuşu koyulmuş bu ses açmada arka plandaki müziği değiştirmede bayağı yardımcı oluyor güzel bir artı, bu tuş ile klavye ışık modlarında geçiş yapabiliyoruz

klavyede usb girişi var kısa kablolu bir kulaklığınız varsa çok büyük bir avantaj , bu girişi çalıştırmak için klavyenin ek usb girşini kasaya bağlamanız lazım bu biraz beni üzdü ama benim için hala iyi bir şey

klavyenin bilek desteğine gelirsek buy benim en sevdiğim kısmı , mıknatıslı bir yapıya sahip adanada yaşıyorum önceki klavyem clips li idi ve clipsleri sıcaktan yumşayıp kırılmıştı , tuf k3 ün mıknatıslı olması beni çok rahatlattı

son olarak alışmak benim adıma zaman alabilir önceki klavyemin hissiyatı biraz daha sertti tuf k3 ün switch leri çok yumşak , genel olarak klavye güzel ve çok sağlam bir yapıya sahip .

görseller olsa daha iyi anlardık
bu arada armory create yazılımı nasıl diğel özellikleri güzel gerçekten

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
görseller olsa daha iyi anlardık
bu arada armory create yazılımı nasıl diğel özellikleri güzel gerçekten
görseller yüklemeye çalıştım ancak görselin boyut engeli vardı kestim biçtim ancak olmadı maalesef

armory create yazılımını daha denemedim ancak aura sync bayağı iyi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,230
İsim
Ahmet Sevinç
görseller yüklemeye çalıştım ancak görselin boyut engeli vardı kestim biçtim ancak olmadı maalesef

armory create yazılımını daha denemedim ancak aura sync bayağı iyi
canın sağolsun hocam internette var zaten ama olması daha iyi olurdu peki 800tl ye tavsiye edermisin kesinlikle fiyatını hak ediyor mu?

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
canın sağolsun hocam internette var zaten ama olması daha iyi olurdu peki 800tl ye tavsiye edermisin kesinlikle fiyatını hak ediyor mu?
bundan önce corsair k68 kullanıyordum oda bu seviyenin bir tık üstünde ancak konfor olarak nerdeyese onunla aynı görsel olarak ondan iyi diğer emsallerine bakarsanda tuf k3 hepsinden iyi

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,230
İsim
Ahmet Sevinç
bundan önce corsair k68 kullanıyordum oda bu seviyenin bir tık üstünde ancak konfor olarak nerdeyese onunla aynı görsel olarak ondan iyi diğer emsallerine bakarsanda tuf k3 hepsinden iyi
valla bende k68 almayı düşündüm ama pahalı bide corsair set kurmak lazım onun için

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,462
İsim
Oğuz Oğuz

Elinize sağlık.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,230
İsim
Ahmet Sevinç

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
bide rgb lisi bulunmuyor anca red lisi var
rgb kalmamış benim aldığım dönemde bolca bulunuyordu ancak arada 150 tl gibi fark vardı oda çoktu o zaman k68 i 345 tl ye almıştım rgb'de 500 tl civarıydı

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,230
İsim
Ahmet Sevinç
rgb kalmamış benim aldığım dönemde bolca bulunuyordu ancak arada 150 TL gibi fark vardı oda çoktu o zaman k68 i 345 TL ye almıştım rgb'de 500 TL civarıydı
neeeeeeo.O2
şimdi red i bile 1558 tl😭

Top Bottom