Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus Tuf Rtx 3070 Ti̇ 12792 TL Çök

Mortingen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bob
lan beeee 6700xt çok aşarı iyi fiyata yakalamışsınız beğğ ben de 6650xt düşünüyordum bundan sonra paso indirimleri kovalayacağım 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Selçuk duraklar
lan beeee 6700xt çok aşarı iyi fiyata yakalamışsınız beğğ ben de 6650xt düşünüyordum bundan sonra paso indirimleri kovalayacağım 😅
Çok şans işi hocam itopya gaminggentr nin indirimlerinde bana göre bir şey çıkmayınca öylesine girdim can sıkıntısına görünce zaten şok oldum

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Tüketici Hakem Heyetine gidin dostlar hakkınızı savunun. Parayı direkt alıyorlar geri verirken 5-10Gün öteliyorlar. Belki o zaman aralıgında başka bir kart indirime giricekti.
Aynen öyle yaparım yok öyle iş kaç saatir o fiyatta o zaman o fiyatı giren kontrol etseymiş fiyatı acısını baştan savma iş yapan o personelinden çıkarsın ben bunun için uykusuz kaldım iptal olursa psikolojik olarak da beni etkileyecek ayrıca param anında yatmaz ise 19 mayıs indimlerinden de faydalanamıyacağım Vatan bunun bedelini her türlü ödemek zorunda bu yüzden o siparişleri paşa paşa onaylayacaklar!

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Ben şimdi konuştum. Bugün fiyat araştırılması yapılıyormuş 3070 ti için. Yarın sipariş durumu netleşir dedi.
Neyin araştırmasıymış fiyatlar zaten belli eğer yanlış fiyatlandırma yapsalar bile her türlü bu fiyata satmak zorundalar indirim konusu gece 2:41 de açılmış sabah 9:30 a kadar sürdü ben bunun için uykusuz kaldım + 19 mayıs indirimlerinden de faylanamayacağım bunlar yüzünden her türlü tüketici mahkemesinde ben haklı çıkarım eğer bir hata varsa Vatan hatasının bedelini ödemek zorunda yada o çalışanından kesilecek bunların parası başka çare yok Vatan için!

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Ben Vatandan daha önce online olarak hiç alışveriş yapmadım sipariş onayı bu kadar uzun mu sürüyor yapanlar varsa söyleyebilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Selçuk duraklar
Başka bir forumda iptal durumunda haklarımın olup olmadığını sorduğumda bana bu şekilde cevap verdi.

Mesafeli sözleşmesine göre; Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 16/4. Maddesinin son cümlesi; "... Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaşması olarak kabul edilmez." Ayrıca 6502/54-2. Md. De beni haklı çıkarıyor. 11.330 liraya kadar.

bildirmesi ve varsa teslimat masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç on dört gün içinde iade etmesi zorunludur. Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaşması olarak kabul edilmez.

Ayrıca Resmi Gazeteden aldığım bilgi doğrusunda ; (4) Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde satıcı veya sağlayıcının bu durumu öğrendiği tarihten itibaren üç gün içinde tüketiciye yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bilgi vermelidir.

Bu alıntıya güvenerek iptal ederlerse sonuna kadar gideceğim ben.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,250
Üyeler
150,434
Son üye
QASERİO
Top Bottom