Neler Yeni

Asus TUF RTX 3080 Ekran kartı alınır mı sizce?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Merhabalar, ikinci elden Asus TUF RTX 3080 ekran kartı buldum.
4 Ay daha garantisi varmış. Kutu fatura garanti her şeyi tam.
2 Ay mining yapılmış, sonrasında mining yapmayı bırakıp kutusuna kaldırmışlar.
Kart tertemiz sıfır ayarında kusursuz deniyor.
12.5K istiyor karta.
MSI Ventus 2X RTX 4060(8.5K) + 2x8 GoodRam ram(1.2K) + 2x16 GB Patriot ram(2K) + 800TL ye okey dedi.
Ekran kartına takasta az değer biçtiğini düşünüyorum. Yine de değer mi sizce?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Sercan GÖKALP
12.5K istiyor karta.
MSI Ventus 2X RTX 4060(8.5K) + 2x8 GoodRam ram(1.2K) + 2x16 GB Patriot ram(2K) + 800TL ye okey dedi.
Eğer Asus ücretsiz bakım vesaire yapıyorsa alınıp garanti bitmeden komple bakım yaptırılıp kullanılabilir aslında. Ben 2. El 3090 aldım MSI SÜPRİM X modeli şu an bir sıkıntı yok yd ürünü ben aldığımda 16 bin TL ye almıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erdem
12.5K istiyor karta.
Aga bu fiyatları nerden buluyorsunuz bize de söyleyin

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer Asus ücretsiz bakım vesaire yapıyorsa alınıp garanti bitmeden komple bakım yaptırılıp kullanılabilir aslında. Ben 2. El 3090 aldım MSI SÜPRİM X modeli şu an bir sıkıntı yok yd ürünü ben aldığımda 16 bin TL ye almıştım
Onu bende düşündüm, kartı alırım servise yollarım bakım felan yaptırırım tertemiz kullanırım diye.
Ama zaten satıcı arkadaş bu işi yapıyormuş GWT Facebook sayfasının moderatörü kendisi dürüstlüğüne güveniyorum. Kart tertemiz sıfır ayarında diyor belki bakıma bile ihtiyaç olmayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga bu fiyatları nerden buluyorsunuz bize de söyleyin
Facebook GPU World Turkey (GWT) sayfası dostum.

Ekran kartlarının hızlı piyasasının döndüğü bir Facebook sayfası, alışveriş yapacaksan bu sayfadan biriyle, referans sorgula gönderi açıp. Ya da moderatör, yöneticilerden falan alışveriş yap.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Sercan GÖKALP
Onu bende düşündüm, kartı alırım servise yollarım bakım felan yaptırırım tertemiz kullanırım diye.
Ama zaten satıcı arkadaş bu işi yapıyormuş GWT Facebook sayfasının moderatörü kendisi dürüstlüğüne güveniyorum. Kart tertemiz sıfır ayarında diyor belki bakıma bile ihtiyaç olmayabilir.

Ekran kartlarının hızlı piyasasının döndüğü bir Facebook sayfası, alışveriş yapacaksan bu sayfadan biriyle, referans sorgula gönderi açıp. Ya da moderatör, yöneticilerden falan alışveriş yap.
Aynı adamların wp grubu falan da var ben de oralara üyeydim alacağım zaman ama 3090 çok düşmüyor kendim arayıp buldum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erdem

Kocaeli gebze varmı

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Aynı adamların wp grubu falan da var ben de oralara üyeydim alacağım zaman ama 3090 çok düşmüyor kendim arayıp buldum
Ne diyorsun sence, bu takas metoduyla alınır mı? Elimdekini verip üzerine az bir şey verip 3080 almış olucam

Kocaeli gebze varmı
Bilgim yok, sayfaya üye ol oradan gönderi aç Kocaeli Gebze de şu kartı arıyorum diye, satan varsa zaten yorumdan ulaşıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erdem
Ne diyorsun sence, bu takas metoduyla alınır mı? Elimdekini verip üzerine az bir şey verip 3080 almış olucam

Bilgim yok, sayfaya üye ol oradan gönderi aç Kocaeli Gebze de şu kartı arıyorum diye, satan varsa zaten yorumdan ulaşıyor.m
Moderatör ün numarasını felan verir misiniz guruba girmek istiyorum da

Bilgim yok, sayfaya üye ol oradan gönderi aç Kocaeli Gebze de şu kartı arıyorum diye, satan varsa zaten yorumdan ulaşıyor.
Peki elden teslim yapıyor lar mı

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Sercan GÖKALP

Şimdi senin takasta verdiklerinin fiyatına hakim değilim ederi nedir bilmem ama kartı alıp servise gönderip full bakım yaptırıp kullanma fikri güzel geliyor. Ben alırken yurtiçi garantili 3090 lar aşırı pahalıydı hâlâ da pahalı o yüzden testlerine bakıp iyi olanını aldım

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Şimdi senin takasta verdiklerinin fiyatına hakim değilim ederi nedir bilmem ama kartı alıp servise gönderip full bakım yaptırıp kullanma fikri güzel geliyor. Ben alırken yurtiçi garantili 3090 lar aşırı pahalıydı hâlâ da pahalı o yüzden testlerine bakıp iyi olanını aldım
MSI Ventus RTX 4060 sahibinden de 11K ya sıfırları var kapalı kutu. 3 Ay kullanılmış var 10K'ya. Benimkini satsam piyasa da 9K'ya falan gider.
2x8 GB Goodram ramler 1K-1.2K falan.
2x16 GB Patriot ramler 2.4K-2.8K arası gidiyor.
Takasta verdiğimde çokta zarar etmiyorum gibi duruyor kağıt üzerinde. Adamda sonuçta ticaret yapıyor takasa girdiğinde normalde ekran kartının fiyatını arttırması gerekir takas fiyatını genelde farklı tutarlar. Benim ekran kartı ve Patriot ramler takasta çok ufak düşüyor fiyat olarak.

Yarın gidicem hem karta bakmaya testlerine falan bakıcam. Biraz da pazarlık etmeyi denicem bakalım. İnternetten de baktım, Asus bakım yapıyormuş ama kartta bir arıza vs. yoksa ücretli olarak yapıyormuş.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Sercan GÖKALP
MSI Ventus RTX 4060 sahibinden de 11K ya sıfırları var kapalı kutu. 3 Ay kullanılmış var 10K'ya. Benimkini satsam piyasa da 9K'ya falan gider.
2x8 GB Goodram ramler 1K-1.2K falan.
2x16 GB Patriot ramler 2.4K-2.8K arası gidiyor.
Takasta verdiğimde çokta zarar etmiyorum gibi duruyor kağıt üzerinde. Adamda sonuçta ticaret yapıyor takasa girdiğinde normalde ekran kartının fiyatını arttırması gerekir takas fiyatını genelde farklı tutarlar. Benim ekran kartı ve Patriot ramler takasta çok ufak düşüyor fiyat olarak.

Yarın gidicem hem karta bakmaya testlerine falan bakıcam. Biraz da pazarlık etmeyi denicem bakalım. İnternetten de baktım, Asus bakım yapıyormuş ama kartta bir arıza vs. yoksa ücretli olarak yapıyormuş.
Bana sorarsan tek tek sattığında bin lira gibi bir kâr ederim diyorsan hiç uğraşma eğer kart içine siniyorsa bin lira için kartın satılması riskini göze alma derim ama kartı kesin alacaksan tabi bu

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Bana sorarsan tek tek sattığında bin lira gibi bir kâr ederim diyorsan hiç uğraşma eğer kart içine siniyorsa bin lira için kartın satılması riskini göze alma derim ama kartı kesin alacaksan tabi bu
Tek tek satsam max 1-1.5K kar bırakır. Hemen satılır mı meçhul zaten. 2x16 ramler 2 aydır ilanda yazan eden olmadı. 2x8 olanlarda yükselttiğim zamandan beri ilandalar aynı şekil ona da 1 2 kişi yazdı ama satılmadı. Ekran kartını koysam bence o da en azından 2 ay bekletir. Bu kadar uğraşacağıma takasta değerlendirmek mantıklı geliyor. 2 saat sonra karta bakmaya gidicem beklediğim gibiyse alırım. Teşekkürler.

Adamdaki kart durmaz zaten ben almazsam 1 2 güne başkası alır bu fiyata garantili 3080 bulmak imkansız gibi bir şey.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,252
Üyeler
141,268
Son üye
onrkkl
Top Bottom