Neler Yeni

Asus TUF VG24VQE aldım (sorularınızı bekliyorum)

Maeve Wiley

80+ Bronze

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441
soru sormak isteyenler olabilir belki. Amacım neden kendimi şımartmak olsun ki? Biraz garip bir bakış açısı ama bu konu sizi kızdırdıysa kusura bakmayın
Zaten incelemesini atacağım diyorsun ne gerek var yani böyle bir konu açmaya daha ürün eline ulaşmamış insanlar daha elinde olmayan ürün hakkında sana ne sorabilir k? hadi sordular diyelim elinde olmayan ürün hakkında ne bilgi paylaşabilirsin ki?

Maeve Wiley

80+ Bronze
Zaten incelemesini atacağım diyorsun ne gerek var yani böyle bir konu açmaya daha ürün eline ulaşmamış insanlar daha elinde olmayan ürün hakkında sana ne sorabilir k? hadi sordular diyelim elinde olmayan ürün hakkında ne bilgi paylaşabilirsin ki?
Soruları önceden toplayıp monitör geldiği gibi sorulan sorulara göre testler yapmak istiyordum. İnceleme konusunda da soru sorabilirler haklısınız. Sadece işi biraz erkene almak için konuyu açtım

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441
Soruları önceden toplayıp monitör geldiği gibi sorulan sorulara göre testler yapmak istiyordum. İnceleme konusunda da soru sorabilirler haklısınız. Sadece işi biraz erkene almak için konuyu açtım
Yani bence böyle bir konu açmaktansa ürün elinize geldikten sonra " ... ürünü aldım sorularınızı bekliyorum" tarzı bir şeyde yazabilirdiniz. Yada ben illaha bugün konu açmak istiyorum derseniz de bence bu başlık yerine "... ürünü sipariş ettim test için sorularınızı bekliyorum" tarzı bir başlıkta olabilirdi.
Böyle bir başlığın altına soru geleceğini sanmam çünkü insanlar sizin beklentinizin ne olduğunu bilmiyor.

Maeve Wiley

80+ Bronze

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım

mertcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mertcan Kayatepe
hocam incelemesini paylaşıcak mısın zortlatmak gibi olucak ama bende bugun bu monitörü almak istiyorum

Top Bottom