Neler Yeni

ASUS VG279Q 27 Gaming IPS 3.399,00TL

frix

80+
Paneli, renkleri güzel bir IPS monitör. G-Sync destekli. Bütçeniz dahilinde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, piksel saymazsınız.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Bende aldım umarım pişman olmam ölü piksel yada beyazlanma çıkarsa iade edebiliyoruz değil mi?

frix

80+
Bende aldım umarım pişman olmam ölü piksel yada beyazlanma çıkarsa iade edebiliyoruz değil mi?
Amazon'un desteğinden şüpheniz olmasın. Ölü piksel ya da herhangi bir hoşnutsuzluk durumunda kanıt bile istemeden direkt olarak değişim yapıyorlar. Müşteri hizmetleri üzerinden iletiyorsunuz. Ürün stokta varsa anında değişim yapıyorlar, ürün stokta yoksa kaydınızı alıp ürün stoğa girince değişim yapıyorlar. Stokta olmadığı süre zarfında ise ürünü istediğiniz gibi kullanıyorsunuz. Benim durumumda 2 ay kadar monitörü kullandım, 2 ay sonra stok geldi ve anında değişimi yapıldı.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,123
İsim
Kerem Çavuş
Amazon'un desteğinden şüpheniz olmasın. Ölü piksel ya da herhangi bir hoşnutsuzluk durumunda kanıt bile istemeden direkt olarak değişim yapıyorlar. Müşteri hizmetleri üzerinden iletiyorsunuz. Ürün stokta varsa anında değişim yapıyorlar, ürün stokta yoksa kaydınızı alıp ürün stoğa girince değişim yapıyorlar. Stokta olmadığı süre zarfında ise ürünü istediğiniz gibi kullanıyorsunuz. Benim durumumda 2 ay kadar monitörü kullandım, 2 ay sonra stok geldi ve anında değişimi yapıldı.
ben bu stok gelince değişim olayını bilmiyodum teşekkürler bilgi için

• Beğen
Reaksiyonlar: frix

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Bilgi için teşekkürler hocam bu ölü piksel olayı yüzünden internetten almaya çekiniyordum. Baktığım çoğu yerde amazonun müşteri memnuniyeti daha ön planda olduğunu gördüm.

• Beğen
Reaksiyonlar: frix

frix

80+
Rica ederim. @Cavuskerem @Ventusz
Bilgi için teşekkürler hocam bu ölü piksel olayı yüzünden internetten almaya çekiniyordum. Baktığım çoğu yerde amazonun müşteri memnuniyeti daha ön planda olduğunu gördüm.
Amazon üst seviye. Türkiye'de bu tarz bir hizmete erişebilmemiz çok güzel. Bir benzer ölü piksel sorununu Hepsiburada'da yaşamıştım, satıcı kendisiydi ama değişim yapmadılar kampanyalı fiyattan aldığım için. Amazon hizmette sınır tanımıyor, her ürünü Amazon'dan almaya çalışın.

Top Bottom