Neler Yeni

ASUS VG279Q 27 Gaming IPS 3.399,00TL

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,285
İsim
Kerem Çavuş
Rica ederim. @Cavuskerem @Ventusz

Amazon üst seviye. Türkiye'de bu tarz bir hizmete erişebilmemiz çok güzel. Bir benzer ölü piksel sorununu Hepsiburada'da yaşamıştım, satıcı kendisiydi ama değişim yapmadılar kampanyalı fiyattan aldığım için. Amazon hizmette sınır tanımıyor, her ürünü Amazon'dan almaya çalışın.
Hepsiburadadan 2 hafta önce asus vg27vq aldım bu monitörün va panel halini ışık sızması oluştu 1 hafta kullanımdan sonra iade etmeme yardımcı oldular herhangi bir sorun yaşamadım ama amazon seviyesine ulaşamaz tabi o ayrı konu ( satıcı hepsiburadaydı )

frix

80+
Hepsiburadadan 2 hafta önce asus vg27vq aldım bu monitörün va panel halini ışık sızması oluştu 1 hafta kullanımdan sonra iade etmeme yardımcı oldular herhangi bir sorun yaşamadım ama amazon seviyesine ulaşamaz tabi o ayrı konu ( satıcı hepsiburadaydı )
Hepsiburada güzel hizmet veriyor, iadede çok uğraştırmıyor ama değişim sıkıntılı. 2K monitörü 2799 TL'ye aldım, çok iyi fiyattı ama birkaç tane ölü piksel vardı. Bu fiyata bir daha bulamayacağımı, o yüzden değişim yapılmasını istedim ama kabul edilmedi. Amazon fiyatı ne olursa olsun, üstelik 3 ay bile geçse kullanıma izin verip bir de üstüne değişim yapabiliyor. Fark büyük aslında. Amazon ne kadar büyürse, Hepsiburada gibi rakipler de hizmetlerini bir o kadar geliştirecekler. Rekabet son kullanıcıya yarar.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,285
İsim
Kerem Çavuş
Hepsiburada güzel hizmet veriyor, iadede çok uğraştırmıyor ama değişim sıkıntılı. 2K monitörü 2799 TL'ye aldım, çok iyi fiyattı ama birkaç tane ölü piksel vardı. Bu fiyata bir daha bulamayacağımı, o yüzden değişim yapılmasını istedim ama kabul edilmedi. Amazon fiyatı ne olursa olsun, üstelik 3 ay bile geçse kullanıma izin verip bir de üstüne değişim yapabiliyor. Fark büyük aslında. Amazon ne kadar büyürse, Hepsiburada gibi rakipler de hizmetlerini bir o kadar geliştirecekler. Rekabet son kullanıcıya yarar.
ne zaman aldın bilmiyorum da ben ölü pikseli kabullenirdim o fiyata açıkcası 2k monitöre o fiyat inanılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne zaman aldın bilmiyorum da ben ölü pikseli kabullenirdim o fiyata açıkcası 2k monitöre o fiyat inanılmaz
değişimi sıkıntılı hepsiburadanın değişim yapacağı ürün ellerine ulaşana kadar stoğu biterse senden habersiz iade falan alıp uğraştırıyolar o yüzden direkt iade en mantıklısı

• Beğen
Reaksiyonlar: frix

yazarbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muammer Memiş
Arkadaşlar bu ay içinde kampanyalı monitör görürseniz bilgi verirmisiniz lütfen

frix

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

değişimi sıkıntılı hepsiburadanın değişim yapacağı ürün ellerine ulaşana kadar stoğu biterse senden habersiz iade falan alıp uğraştırıyolar o yüzden direkt iade en mantıklısı
Ekranın tam ortasında kocaman bir tane vardı, köşelerde de 3-4 tane. Sadece köşede küçük bir tane olsaydı görmezden gelebilirdim ama görmezden gelinecek gibi değildi.

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ayberk
Gelmez mi tekrar acaba ya ne zamandır bekliyorum .

Top Bottom