Neler Yeni

Öneri ASUS VP249QGR almayı düşünüyorum fakat

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Talha Avcı
ASUS VP249QGR almayı düşünüyorum fakat ölü pixel çıkmasından korkuyorum. Ufak bir şey olabilir ama sonuçta para veriyorum ve kusurlu mal almak istemem. Monitör gayet güzel ama ölü pixel çıkarsa kutu içeriği açıldığı için iade almama durumları varmış. Bu yüzden tedirgin oldum. Sizce ne yapmalıyım?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Ölü pixel kutu açılmadan anlaşılamayaağı için öyle bir sıkıntı olmaz. Yani ölü pixel çıkarsa iade ya da değişim talep edebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Talha Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ölü pixel kutu açılmadan anlaşılamayaağı için öyle bir sıkıntı olmaz. Yani ölü pixel çıkarsa iade ya da değişim talep edebilirsiniz.
Firma değişim için asus servisine yönlendiriyor ve değişim için belge istiyor. İade için de kutunun açılmamasını istiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.trendyol.com/asus/vp249...-36755545?boutiqueId=497748&merchantId=105369 yorumlarda ölü pixel sorunu yaşayan çok fazla kişi var. Monitör cidden almak istediğim bir monitör.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Firma değişim için Asus servisine yönlendiriyor ve değişim için belge istiyor. İade için de kutunun açılmamasını istiyor.
Kutu açılmadan ölü pixel anlaşılsa kendileri satmaz o ürünü. Olmadı THH başvurursunuz. Zararlı çıkma ihtimaliniz yok yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Talha Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutu açılmadan ölü pixel anlaşılsa kendileri satmaz o ürünü. Olmadı THH başvurursunuz. Zararlı çıkma ihtimaliniz yok yani.
Kapalı sıfır kutu ürün sattıklarını ölü pixel testi yapmadılarını ve değişim için asusa başvurulmasını söylüyorlar kafam hala karışık

Top Bottom