Neler Yeni

Asus vs Lenovo monitör

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Deniz Efe
Lenovoyu kullananlar genellikle çok memnun kalıyorlar bu monitörden forumda ki çoğu arkadaş tavsiye ediyordu
asusta freesync varken lenovo da freesync premium var ve de asusun parlaklığı 250cd iken lenovonun ki 350cd asus 1ms lenovo 0.5ms asus 144hz lenovo 165hz bu durumda lenovo genellikle daha üstün oluyor lenovoyu tercih edebilirsin
Ha birde lenovo da ips panel varken asusya AH İPS var ne farkı var onu tam bilmiyorum

baranyi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lenovoyu kullananlar genellikle çok memnun kalıyorlar bu monitörden forumda ki çoğu arkadaş tavsiye ediyordu
asusta freesync varken lenovo da freesync premium var ve de asusun parlaklığı 250cd iken lenovonun ki 350cd asus 1ms lenovo 0.5ms asus 144hz lenovo 165hz bu durumda lenovo genellikle daha üstün oluyor lenovoyu tercih edebilirsin
Ha birde lenovo da ips panel varken asusya AH İPS var ne farkı var onu tam bilmiyorum
Sağol

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,125
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Lenovo daha iyi evet fakat düzelteyim , lenovoda 165 hz , iki monitörde 144 hz olarak geliyor ikisinide oc ile 165 yapıyorsunuz. Lenovoda 1 ms olarak geliyor , 0.5 ms moduna almak için bir ayar açmanız gerek fakat onuda açınca parlaklık vs düşüyor. Hz ve ms olarak ikiside aynı aradaki tek fark lenovo yarı pivot ve 350 cd parlaklığa sahip. Yani lenovo daha iyi kısacası sizinde dediğiniz gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,110
Üyeler
151,852
Son üye
murat5561k
Top Bottom