Neler Yeni

Athlon 3000G İçin Hangi Kartı Almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Süleyman Çavdar
Bütçe
2000
Merhaba, Şuanda Alt Sekmette bir bilgisayara sahibim ve işlemciyi fazla yormamak amacıyla bir ekran kartı almam lazm anakart olarak MSI B450M-A PRO MAX AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart kullanıyorum. işlemci ise AMD Athlon 3000G Çift Çekirdek 3.5 GHz İşlemci bir işlemci kullanıyorum anakarr ps express 3.0 ve ddr4 destekliyor bunlara uyumlu olarak alabileceğim en kötü ekran kartı hangileri olabilir günümüzün oyunlarını oynamıyorum eski tarz bo2 zombie bf3 tarzı oyunlar oynuyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba, Şuanda Alt Sekmette bir bilgisayara sahibim ve işlemciyi fazla yormamak amacıyla bir ekran kartı almam lazm anakart olarak MSI B450M-A PRO MAX AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart kullanıyorum. işlemci ise AMD Athlon 3000G Çift Çekirdek 3.5 GHz İşlemci bir işlemci kullanıyorum anakarr ps express 3.0 ve ddr4 destekliyor bunlara uyumlu olarak alabileceğim en kötü ekran kartı hangileri olabilir günümüzün oyunlarını oynamıyorum eski tarz bo2 zombie bf3 tarzı oyunlar oynuyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar.
İşlemcideki Vega 3 yetmiyor mu oynadığın oyunlara?

Sıfır alınacaksa RX 6400 alınabilir o işlemciye. İkinci el olarak da 1050Ti olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Süleyman Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yetmiyor çok düşük bir işlemci 800-600 piksel ile 75 fps civarları alıyorum grafik kalitesi çok bozuluyor
İşlemcideki Vega 3 yetmiyor mu oynadığın oyunlara?

Sıfır alınacaksa RX 6400 alınabilir o işlemciye. İkinci el olarak da 1050Ti olabilir

Top Bottom