Neler Yeni

Attack on titans 4. sezonun devamı ne zaman?

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
Benim kendi adım Eren olduğu için animede Ereni tuhaf söylediklerinde sinirim bozuluyor.
jfdgknbflırgbrtoıbıjk İİREEHHNN YEGAAA KBLKFRGGNBSTRK arkadaşıma ireeenn ireeeen demeye başladım evin içinde ireeen yegaaa diye geziyorum vrkbdverkgvkrb ben yanlış yaptım 2 günde bitirmekte 2 gündür rüyamda aot görüyorum.

Squex

80+ Silver
jfdgknbflırgbrtoıbıjk İİREEHHNN YEGAAA KBLKFRGGNBSTRK arkadaşıma ireeenn ireeeen demeye başladım evin içinde ireeen yegaaa diye geziyorum vrkbdverkgvkrb ben yanlış yaptım 2 günde bitirmekte 2 gündür rüyamda aot görüyorum.
Bu kadar fazla bağlanma sonun kötü olur

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali_

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
2 günde neden izledin ki 4 gün ideal karakter isimleri çok karışır bende öyle olmuştu en azından bi zamandan sonra hepsi birbirine benziyor .d

• Beğen

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
attack on titanın 4 sezonunu tamı tamına 2 günde bitirdim, 4. sezonun introsunda the final season yazıyordu ysni final sezon ama son bölümde biterken devam edecek yazdı sanırım 4. sezon 2. part olarak falan gelir diye düşünüyoruöm peki ne zaman gelir?
@Kamina @Rambo Bıçağı = bu konuda animelerle ilgili konulardan anladığınız yazıyor
Tarihi ileride diyip geçiyim ben mangadan spo atarsam buraya linç yeme potansiyelim var. :D

• Beğen

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
Bu kadar fazla bağlanma sonun kötü olur
yok be sadece benim huyum bu birşeyi izledimmi hele animeyse tek seferde bitiriyorum yani mesela tsubasa road to 2002 yide çok kısa srede bitirmiştim. yowamushi pedalıda aynı şekilde çok kısa sürede bitirmiştim , şu ana kadar izlediğim sayısı bir elin parmaklarını geçmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Squex ha bu arada animeyi izlerken sürekli böyle yorumlarda animeyle havayı sıyırmış insanları görüyordum. levi levi diye çıldıranlarmı dersin
eren historiya shipleyenlermi dersin , bazı bölümlerde ağlayanlarmı dersin
çok şükür öyle bir şey yok bende pp yi falanda hoşuma gittiği içğin eren yeager yaptım sadece çünkü pp bulamıyordum.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
yok be sadece benim huyum bu birşeyi izledimmi hele animeyse tek seferde bitiriyorum yani mesela tsubasa road to 2002 yide çok kısa srede bitirmiştim. yowamushi pedalıda aynı şekilde çok kısa sürede bitirmiştim , şu ana kadar izlediğim sayısı bir elin parmaklarını geçmez
Senin dediğini ben 2014 te ünide hazırlıktayken yapmıştım. Çılgınlıktı 220 bölüm naruto yu (ilk seri) yaklaşık 4 veya 4.5 günde bitirmiştim. İlk bölümleri güzeldi ama 100 küsür bölüm sonrası kalan bölümler bildiğin doldurma bölümlerden oluşuyor o zaman anime fillerlist diye bir sitenin olduğunu fark ettim. Ama artık Rush izleyeceksem bile 24 bölümü geçmemeli seri eski boşluğum yok artık.

• İnanılmaz

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Squex ha bu arada animeyi izlerken sürekli böyle yorumlarda animeyle havayı sıyırmış insanları görüyordum. levi levi diye çıldıranlarmı dersin
eren historiya shipleyenlermi dersin , bazı bölümlerde ağlayanlarmı dersin
çok şükür öyle bir şey yok bende pp yi falanda hoşuma gittiği içğin eren yeager yaptım sadece çünkü pp bulamıyordum.
Eren ile Historia mı bruh

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,587
Üyeler
140,518
Son üye
babapro33355
Top Bottom