Neler Yeni

Attack on titans 4. sezonun devamı ne zaman?

Keptın

80+ Silver
3 sezonu izledim yetti bana, tamamı çekilsin öyle devam etcem

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali_

Aware

80+ Silver
O yüzleşme bölümleri ve ardından gelen sahnelerin çizimleri güzeldi animasyonları da güzel olur tahminimce. Ekstra şeyler gelmese güzel olurdu.
4.sezon ilk parçayı da mangayı da bitirdim, bana çok saçma geldi sonu. Çok saçma, kahraman olacağım moduna giren ama aslında tam tersini yapan ilk sezonlardaki çocuk Eren'den pek farkı olmayan bir Eren'i izledik esasında. Tek farkı artık gereksiz yere her şeye bağırmıyor. Sonunu beğenmesem de genel olarak işleniş ve aksiyon 2. parçada gayet iyiydi. Anime çok güzel olacaktır, büyük potansiyel var.

• Beğen

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
Şahsen 2. sezondan sonra devam etmedim izlemeye sıkıldım.
hm anladım ama bence 3. sezon en iyi sezondu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Aware @Kamina @Squex bu arada bitirdikten sonra eren ismini ireehhnn diye okuyan tek benmiyim rvıujbervljkhfdaouıhş

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
2022 Kışında

sonunda sonunu kötü bulan biri
bir yerde sonunu beğenmedim dedim öyle bir sövdüler ki bana
Bende sonunu sevemedim nedense. Baştan savma gibi geldi.

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
  • Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ahmet Talha Erdoğan
Ben mangayı okuyup sonunu bildiğim için düşüncelerin hakkında yorum yapmayacağım çünkü biliyorum nasıl olduğunu.

ama bazı kısımlarında haklısın fikirlerin hakkında o yazdığın
Bende mangayı okuyup finale baktım nasıl buldunuz siz finali? Çoğu kişi beğenmemiş ama ben beğendim.

Squex

80+ Silver
hm anladım ama bence 3. sezon en iyi sezondu.

@Aware @Kamina @Squex bu arada bitirdikten sonra eren ismini ireehhnn diye okuyan tek benmiyim rvıujbervljkhfdaouıhş
Benim kendi adım Eren olduğu için animede Ereni tuhaf söylediklerinde sinirim bozuluyor.

Bende mangayı okuyup finale baktım nasıl buldunuz siz finali? Çoğu kişi beğenmemiş ama ben beğendim.
Ben finalde çok daha büyük bir olay bekliyordum ama çok basit buldum finali. Benzer sonlu bir manga okumuştum önceden ocyuzdendir belki.

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
Benim kendi adım Eren olduğu için animede Ereni tuhaf söylediklerinde sinirim bozuluyor.

Ben finalde çok daha büyük bir olay bekliyordum ama çok basit buldum finali. Benzer sonlu bir manga okumuştum önceden ocyuzdendir belki.
Hocam türkçe olmadığı için garip söylemeleri normal final konusunda öyle final mi olur yav

Aware

80+ Silver
Hocam türkçe olmadığı için garip söylemeleri normal final konusunda öyle final mi olur yav
Herkes finalin ne olduğunu söylemeden final diyor şak diye ne olduğunu söylesem okur arada kaybolur.

Aware

80+ Silver
Top Bottom