Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Attack shark R1 1130 TL🔥

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Fena bir ürüne benzemiyor yanlış görmediysem attack shark x3 ile aynı işlemciyi kullanıyor fakat bu mouse'un sensörü biraz daha düşük olduğu için gecikme olacağını sanmıyorum malzeme kalitesi hakkında bir bilgim yok inceleme yapan birini bulamadım m800pro veya dareu a950pro yoksa tercih edilebilir (switch huano 20 milyon kodlayıcı ttc encoders)
https://www.amazon.com.tr/ATTACK-SH...V0TmFtZT1zcF9waG9uZV9zZWFyY2hfYXRm&psc=1&th=1
Mesaj otomatik birleştirildi:

@MuratTheFounderOfGariban @SneeX @MuratAbiGF Fedaisi @kivanctas

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vallaha çok bir şey diyemem kağıt üzerindeki özelliklere baktığımız zaman m800pro daha iyi fakat minik bir gecikme sorunu var ama R1 mouse'un hiçbir incelemesi olmadığı için gecikme yapar mı malzeme kalitesi nasıl vs hiçbirsey bilmiyoruz gecikme olsada m800pro almak daha doğru olur (m800pro alacaksan Amazon üzeriden değil connect game üzerinden al daha ucuz oluyor)

Palo DAYI

80+ Gold
Vallaha çok bir şey diyemem kağıt üzerindeki özelliklere baktığımız zaman m800pro daha iyi fakat minik bir gecikme sorunu var ama R1 mouse'un hiçbir incelemesi olmadığı için gecikme yapar mı malzeme kalitesi nasıl vs hiçbirsey bilmiyoruz gecikme olsada m800pro almak daha doğru olur (m800pro alacaksan Amazon üzeriden değil connect game üzerinden al daha ucuz oluyor)
knk o sıteden daha once hıc alıcverıs yaptınmı ordadamı yurtdısından gelıyo urunler ıade falan sorun olurmu

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
knk o sıteden daha once hıc alıcverıs yaptınmı ordadamı yurtdısından gelıyo urunler ıade falan sorun olurmu
İadelik bir durum olacağını sanmıyorum daha önce birçok kez alışveriş yaptım ürünler 10-15 gün içinde geliyor iade konusunda sıkıntı yaşayan insanlar var fakat bu bir olasılık bir olasılık için aynı mouse'a bu kadar para verilmez

..............

80+ Bronze
bana ertesi gün geldi kargo van'da bir arkadaşım var ona da sipariş verdim 3günde gitti normal yani. ürünlerde sıkıntı olmazsa sorun yok ama iade falan ederim diyorsan girme hiç amazondan al

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
bana ertesi gün geldi kargo van'da bir arkadaşım var ona da sipariş verdim 3günde gitti normal yani. ürünlerde sıkıntı olmazsa sorun yok ama iade falan ederim diyorsan girme hiç amazondan al
Amazondan alacaksa m800pro alması çok saçma o fiyatlara daha iyi ürünler var illa m800pro diyorsa connect game tek çare

Palo DAYI

80+ Gold
urunde sorun cıkmassa ıade etmem zaten

Amazondan alacaksa m800pro alması çok saçma o fiyatlara daha iyi ürünler var illa m800pro diyorsa connect game tek çare
ne war mesela amazonda

Palo DAYI

80+ Gold

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Fena bir ürüne benzemiyor yanlış görmediysem attack shark x3 ile aynı işlemciyi kullanıyor fakat bu mouse'un sensörü biraz daha düşük olduğu için gecikme olacağını sanmıyorum malzeme kalitesi hakkında bir bilgim yok inceleme yapan birini bulamadım m800pro veya dareu a950pro yoksa tercih edilebilir https://www.amazon.com.tr/ATTACK-SHARK-SUPERLIGHT-Kablosuz-Ayarlanabilir/dp/B0CP4PMK6G/ref=mp_s_a_1_2_sspa?keywords=attack+shark&qid=1704903634&sr=8-2-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9waG9uZV9zZWFyY2hfYXRm&psc=1&th=1
(Bir yerde ttc başka bir yerde huano switch kullanıldığı yazıyor almadan önce hangi switch'i kullandığını araştırın)

@MuratTheFounderOfGariban @SneeX @MuratAbiGF Fedaisi @kivanctas
Shape olarak çok güzel duruyor ama özellikleri biraz eksik gibi.

Palo DAYI

80+ Gold
Top Bottom