Neler Yeni

attackshark x6 alınır mı

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
X3 arada bi biranda kopmuş gibi davranıyor yarım saniye sonra düzeliyor o olayı çözemedim durup dururken energy save moda falan mı geciyo acaba
x6nın x3 ile arasındaki tek fark x6da kablosuz şarj cihazı var geri kalan herşeyi aynı, kablosuz şarja ihtiyacın var ise alabilirsin yok ise direk x3 al geç hocam ayrıca x3 1 hafta kadar kullandım, plastik kalitesi kötü hissettirmedi mausu sıkınca sağından solundan ses gelmiyor, donma takılma vs yaşamadım tek eksi verebileceğim nokta yazılımını kurunca bende hazırda yüklü olan nitro sense bozuldu onuda silip tekrardan kurdum düzeldi
not: x3 konusu açanlara genelde m3s öneriyorlar tarama hızı 2k fakat ekstra cebinden 600 TL gibi bir rakam cıkıyor aklında bulunsun muhtemelen hem tarama hızı daha yüksek hemde mcu daha iyi olduğu için öneriyorlar m3si
başka bir mouse mu almalıyım sizce

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,120
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
başka bir mouse mu almalıyım sizce
Yani 1-2 kere sorun oldu bu donmalar ama genel olarak günde 1 veya 2 kez başıma geliyor ve cok da sorun olmuyor yani boşda dururken oluyor sanırım genelde

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,120
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
hocam sız x3 alın bana guvenın
XPG Summoner silver ve attack shark x3 kullanıyorum fare güzelde klavye tırt baya. X3' ün de arada bi şaka yapmaları dışında problemi yok

Crespo27

80+
XPG Summoner silver ve attack shark x3 kullanıyorum fare güzelde klavye tırt baya. X3' ün de arada bi şaka yapmaları dışında problemi yok
hocam saka değil demi AHAHFEIUHJ3WIOPTG5UYHJEWRIPOHGY4EGH bende summoner sılver ve x3 kullanıyorum dediğiniz gibi x3 arada bi kalp krızı gecırtıyo 2 sanıyede olsa ama genede guzel

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,120
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
hocam saka değil demi AHAHFEIUHJ3WIOPTG5UYHJEWRIPOHGY4EGH bende summoner sılver ve x3 kullanıyorum dediğiniz gibi x3 arada bi kalp krızı gecırtıyo 2 sanıyede olsa ama genede guzel
Yok imzandan gördüm ondan yazmak istedim. Summonerde 3-5 led arıza verdi çınlama ve yay sesi var aşırı dandik bir ürün. Bundan önce furylevell y1 kullanıyordum kalitesini ciddi oranda arattı. Furyz' den attack x3 geçince aynısı olmadı ama furyz de iyi üründü. Bu arada bi kalp krizi geçirtiyor mesela. Fury z' nin de yattım kalktım scroll' u bozuldu

Crespo27

80+
Yok imzandan gördüm ondan yazmak istedim. Summonerde 3-5 led arıza verdi çınlama ve yay sesi var aşırı dandik bir ürün. Bundan önce furylevell y1 kullanıyordum kalitesini ciddi oranda arattı. Furyz' den attack x3 geçince aynısı olmadı ama furyz de iyi üründü. Bu arada bi kalp krizi geçirtiyor mesela. Fury z' nin de yattım kalktım scroll' u bozuldu
ben xpgden aşırı memnunum temmuzda aldım rgblerı cok kalıtelı ısıgı guzel bılek destegıde ılk gunku gıbı bozulmadıgı surece xpgyı degsıtırmem ben

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
ateş
ben xpgden aşırı memnunum temmuzda aldım rgblerı cok kalıtelı ısıgı guzel bılek destegıde ılk gunku gıbı bozulmadıgı surece xpgyı degsıtırmem ben
alıyım mı hocam valo oynuyorum clutchda falan giderse olmaz yani

Crespo27

80+
alıyım mı hocam valo oynuyorum clutchda falan giderse olmaz yani
yok hocam bende valo oynuyorum oyunda falan kesınlıkle gıtmıyor sadece arada boyle masaüstünde 1 2 sn donuyo o kadar oda 3 4 gunde bır basına gelır

Yamoima

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ahmet Utku Kargı
Steam
https://steamcommunity.com/id/YamoimaTR/
Discord
Yamoima#1664
X3 arada bi biranda kopmuş gibi davranıyor yarım saniye sonra düzeliyor o olayı çözemedim durup dururken energy save moda falan mı geciyo acaba
X3 modelindeki MCU çok kaliteli değil diye biliyorum. Kopma sorunu yaşadığını belirten bir kaç kullanıcı daha görmüştüm.

Crespo27

80+
X3 modelindeki MCU çok kaliteli değil diye biliyorum. Kopma sorunu yaşadığını belirten bir kaç kullanıcı daha görmüştüm.
hocam fare 5 veya 10 dk kullanılmadıgında uykuya gecıyor ve bıdaha kullanacağanız zaman 1 2 sn donuyor onun dısında cok nadıren donuyor

Top Bottom