Neler Yeni

b450 sh2 v2 bios uptade

herkesiöldür31

80+ Bronze
Anakartlarda bobinlerden omaj ölçmek ne işe yarar ve nasıl ölçülür?
Bunun cevabını kendin bile bilmiyorsun. Hatta yemin ederim @Toxpox bile bilmiyordur. Google'a anakartlarla alakalı 2-3 soru aratıp bunu bulmuşsun. Bu soruyu sormadan önce Anakartta bobin olduğunu bile bilmiyorsundur hatta. Senin sorunu cevaplamaya değmez bile. Engelledim geçtim. Bu arada neden hala yanlış bilgiden uyarı almadım?

En İyi Cevap
7
Bunun cevabını kendin bile bilmiyorsun. Hatta yemin ederim @Toxpox bile bilmiyordur. Google'a anakartlarla alakalı 2-3 soru aratıp bunu bulmuşsun. Bu soruyu sormadan önce Anakartta bobin olduğunu bile bilmiyorsundur hatta. Senin sorunu cevaplamaya değmez bile. Engelledim geçtim. Bu arada neden hala yanlış bilgiden uyarı almadım?
Evet R başladı. Nasılda bulamayınca boş yapmaya başladın hahahahah
Bobinlerden omaj multimetrenin diyot kısmına alınıp siyah probun şasiye değdirip kırmızı probuda bobinin herhangi bir bacağına değdirerek ölçülür. Değer 0.01 civarı ise bobinin beslediği hatta kısa devre olduğu anlamına gelir. Bobinler kapı görevi görür.

Googledan yazmadım bakabilirsin. Daha geçen gün bir arıza çözüm kanıt atabilirim. Hadi başka kapıya :)

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
1628108672909.png

En İyi Cevap
7
Bunun cevabını kendin bile bilmiyorsun. Hatta yemin ederim @Toxpox bile bilmiyordur. Google'a anakartlarla alakalı 2-3 soru aratıp bunu bulmuşsun.
Aynen kardeşim aynen kanıt atabilirim istiyor musun? Anca böyle R yap. Hadi işine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun cevabını kendin bile bilmiyorsun.
Aynen kanka. İstersen DC vereyim görüntülü konuşma açıp gözünün önünde anakart tamir edeyim olur mu? Elimde arızalı anakartlar mevcut yapabilirim yani.

herkesiöldür31

80+ Bronze
Evet R başladı. Nasılda bulamayınca boş yapmaya başladın hahahahah
Bobinlerden omaj multimetrenin diyot kısmına alınıp siyah probun şasiye değdirip kırmızı probuda bobinin herhangi bir bacağına değdirerek ölçülür. Değer 0.01 civarı ise bobinin beslediği hatta kısa devre olduğu anlamına gelir. Bobinler kapı görevi görür.

Googledan yazmadım bakabilirsin. Daha geçen gün bir arıza çözüm kanıt atabilirim. Hadi başka kapıya :)
Aynen knkm. Google sekmesi açmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,778
Üyeler
154,466
Son üye
Glaxia
Top Bottom