Neler Yeni

B450m anakarta harici rgb led takmak istiyorum

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kumandali olarak alsam ?
Mesaj otomatik birleştirildi:
Kontrolcü alıp onu fana bağlarsanız ve fanı da PSU' ya (Böylemiydi bu ya RGB master @crazyreign) bağlarsanız istediğiniz gibi kontrol edersiniz.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sadece 7 renk mi? Bir de Wraith Prism'i ön USB 2.0 portlarına taksaydınız, öyle daha fazla efekt sunuyor, yazılım her zaman daha iyi.
Hayır, istediğim tonda ayarlayabiliyorum.
Screenshot_105.png

Zaten öyle yaptım. 2 kablosu var zaten, biri LED_CPU girişine takılıyor, diğeri USB.

AjeosSi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
spec delta corsair + 550 psulu kasayı
asus prime b450m-k
rgb fanlarının çalışması için kontrolcüyle tek yapabilcekmişim. anakart desteklemiyor dediler
kumanda tarzı birşeymiş. acaba kumandada tek renkmi sabit yanıcak yoksa rastgele renk değiştir butonuda varmı?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Hayır, istediğim tonda ayarlayabiliyorum.
Alıntıyı görüntüle
Zaten öyle yaptım. 2 kablosu var zaten, biri LED_CPU girişine takılıyor, diğeri USB.
Oooo hocam siz olayı çok yanlış anlamışsınız :D. 2 kablosu var biri LED_CPU diğeri de USB evet ama siz USB ile bağlamış olmalısınız. RGB ile bağlamanıza gerek yoktu. İkisini aynı anda takmanıza gerek yok demek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

spec delta Corsair + 550 psulu kasayı
Asus prime b450m-k
RGB fanlarının çalışması için kontrolcüyle tek yapabilcekmişim. anakart desteklemiyor dediler
kumanda tarzı birşeymiş. acaba kumandada tek renkmi sabit yanıcak yoksa rastgele renk değiştir butonuda varmı?
SPEC-DELTA'da kontrolcü var zaten, bir şey almanıza gerek yok. Kasanın içinde kontrolcü var onun tuşu var onunla ayarlayabiliyorsunuz.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Oooo hocam siz olayı çok yanlış anlamışsınız :D. 2 kablosu var biri LED_CPU diğeri de USB evet ama siz USB ile bağlamış olmalısınız. RGB ile bağlamanıza gerek yoktu. İkisini aynı anda takmanıza gerek yok demek istiyorum.
Ha sen onu diyosun, o bende takıntı gibi. Takmama gibi lüksüm yok.

AjeosSi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
SPEC-DELTA'da kontrolcü var zaten, bir şey almanıza gerek yok. Kasanın içinde kontrolcü var onun tuşu var onunla ayarlayabiliyorsunuz.
tek 1 renkmi var tuş basınca değişen yoksa 1 tuşa basıyosun tüm renkleri random(rastgele) değiştiren tarzdamı

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Kasanın tam olarak neresinde hocam bu tuş?
Ön panelde mi acaba?
Yok ön panelde değil hocam. Kasanın içerisinde ama sabit bir yerde değil, tuşlu bir şey işte. Videolarda var ama şu an elimde gösterecek video yok :D.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,671
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom