Neler Yeni

Babam bana her türlü tersliği yapıyor

1 Yıl önce ekran kartı aldım gtx 550 ti ve 2 hafta önce sattım artık yetersiz geliyor diye . Babama dedim baba taksitli bir ekran kartı almak istiyorum sana bir zararım yok sadece taksit yapsın yeter dedim ''ben kart falan almam benim banka kartım var bankaya bulaştırma beni dedi''. 2 Gün boyunca üstünde durdum baba hadi baba hadi almadı . Sonra bari borç ver 2000 TL ben sana 1.5 ayda ödeyeceğim dedim bu seferde diyor ki ekran kartını alacaksan neden sattın diyor benim param yok paranı biriktir al diyor. Aylık 1500 TL devletten gelen maaşla ben ne alayım iyi bir ekran kartı için 1 yıl beklenir mi diyorum banane diyor . Ben ne yapayım şimdi böyle bir babaya ? Kim haklı sizce ?

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
1500 TL ne maaşı

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
Burs maaşı devlete maaş bodrosu veriyosun belli bir düzeyin altındaysa sınava giriyosun kazanırsan ayda 1500 TL para veriyor

1000 küsür değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben neden 1000 biliyorum :D

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Klasik bir tr aile babası, bende herşeyimi kendim alıyorum ki bir sürü parası olmasına rağmen 1 gram yardım etmiyor. Sadece arkalarına dönüp benim 1 tane evladım var hayatını yaşasın diyip destek olmak yerine köstek oluyorlar.

Top Bottom