Neler Yeni

babam scooter aldı , arkadaşlarım dalga geçiyor

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
tunahan

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
50cc bende cok istiyorum niyetim 100 150 200 yapmak değil 50tl ist turu atmak hayırlı uğurlu olsun.
İnşallah rabbim banada nasip eder.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
3 gün sonra ben de bir tur atayım diyecekleri zaman cevabını verirsin kardeşim :)
Scooter ayrı bir motordur, vitesle uğraştırmaz, sürmesi rahattır, koltuk altında ıvır zıvır taşıyabilirsin, ara sokaklarda hızlıca gidersin manevrası iyidir, en önemlisi de benzini çok harcamaz çok ekonomiktir hele ki sizinki 50cc hiç harcamaz benzin. 40 TL'ye fullersin baya bi sürersin. Bence güzel sağa sola gitmek için çok iyi motor hayırlısı olsun :D

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Rampa yukarı yarışın.

Çekememişler sende motor olmasını gariplerim.

Avolay

80+ Gold
kıskanmış garipler. olur öyle. he de geç.
Ya ağzı kokan görmemiş adam alabilenin malına laf edip mutluluğunu azaltmaya çalışıyor ya :D
(Ben de görmüş değilim açıkçası buradaki olay davranış)

Tamamen eziklik psikolojisi arkadaşlarını daha az önemse ya da bağlantını kes

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş, salla onların dediklerini.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Aga yarışın videoda çeksin başka bir arkadaşın.
Uzun yolda hiç enerji harcamayarak giderken arkadaşının hele şu sıcakta terleye terleye sürmesi çok komik olur

Eeprom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Emre
Önce bir 50lik ile başla güzel kardeşim :) bırak 45'i geçmesin ki ileride de açılıp o hızları(80-90) görmez. Görmesin zaten, her şeyden önce trafiği o yaşta tanımak veya hissiyatı kazanmak emin ol 80 ile gitmekten daha önemli ;) Ben de dün gibi hatırlıyorum 16 yaşımda liseye 90lık bir tvs scooty pep+ ile gidiyordum en büyük artısı trafiğe o yaşta çıkıyor olmak ve diğer sürücülerin ne yapacağını erken yaşta öğreniyor olman seni ileriki vadede araba sürücüsü olduğunda bile bu durum 1-0 öne geçiriyor ;)

Sana laf eden arkadaşlarını kafaya takma, hayatının her noktasında onlar gibi insanlar olacaktır. Her şey tecrübe, sağlıcakla kal :)

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
2 gün önce babam kuba space 50 cc scooter aldı arkadaşlarım dalga geçiyor ne biçim motor 45 i geçmıyor . ybr neden almadın . ben seni bisikletle bile geçerim vs. ( motora yeni başlıyorum 2.gunum bugun )
Garipler babası alamayınca laf söylemeye başlamışlar, mis gibide scooter hayırlı olsun, önlerinde bi gaz ver :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga yarışın videoda çeksin başka bir arkadaşın.
Uzun yolda hiç enerji harcamayarak giderken arkadaşının hele şu sıcakta terleye terleye sürmesi çok komik olur
ayakta sürer geçmek için deli divane gibi pedal basar .d

Top Bottom