Neler Yeni

Babama kredi çektirip laptop aldıracağım ACERNİTRO16 RTX4050 İ513500H iyi midir?

s31ndler

80+
Bütçe
30000
Merhaba arkadaşlar, aylar önce aldığım laptop ayıplı çıkması sebebi ile thh'ye başvurmuştuk ve bizi haklı buldular, değişim kararı verdiler ancak ben babama "baba aldığımız laptop ucuz olduğu için dandikti, daha iyisini alalım, uzun seneler kullanayım." dedim, o da "hallederiz oğlum." dedi. Ayıplı malın fatura bedeli 12 bin TL, üstüne kredi çekip para katacağız, sizce değer mi? Başka önerisi olan var mı?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
bütçe ne?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,461
İsim
Emir
Normalde alınan fiyat değil enflasyona göre veriyorlar diye biliyorum reddetmenizi öneririm.

s31ndler

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

eren28tr

80+ Platinum

s31ndler

80+
Çok iyiymiş bu, %100 srgb ekran da var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ama benim babam ayıptır söylemesi, biraz eski kafalı bir adam. "ben internetten almam, internetten bir şey alınmaz." diyor. Mağazadsn almıştık önceki laptopu da. Nasıl ikna edebilirim babamı?

eren28tr

80+ Platinum
Çok iyiymiş bu, %100 srgb ekran da var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ama benim babam ayıptır söylemesi, biraz eski kafalı bir adam. "ben internetten almam, internetten bir şey alınmaz." diyor. Mağazadsn almıştık önceki laptopu da. Nasıl ikna edebilirim babamı?
Vallahi nasıl ikna edersin bilmiyorum hocam ama bu fiyata kaçırma derim.

s31ndler

80+
Az önce cihaztv canlı yayındaydı bahsettiğin laptopu inceliyordu. Fan sesinin çok yüksek olduğunu, throttle yediğini söyledi. Oyunlarda fps drop yediğini de gördüm, çok stabil değil bence ama bu fiyata iyi tabii ki.
Vallahi nasıl ikna edersin bilmiyorum hocam ama bu fiyata kaçırma derimaz

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ahmet Kıvrak
Merhaba arkadaşlar, aylar önce aldığım laptop ayıplı çıkması sebebi ile thh'ye başvurmuştuk ve bizi haklı buldular, değişim kararı verdiler ancak ben babama "baba aldığımız laptop ucuz olduğu için dandikti, daha iyisini alalım, uzun seneler kullanayım." dedim, o da "hallederiz oğlum." dedi. Ayıplı malın fatura bedeli 12 bin TL, üstüne kredi çekip para katacağız, sizce değer mi? Başka önerisi olan var mı?
Kral yanlis anlama ama bir laptop için adama kredi cektirmen bence yanlış. Yaz tatilinde boş durmaktansa bir işe girip çok daha iyi bir laptop alabilirsin. Her şeyi anne babadan beklememek lazım bence

eren28tr

80+ Platinum
Az önce cihaztv canlı yayındaydı bahsettiğin laptopu inceliyordu. Fan sesinin çok yüksek olduğunu, throttle yediğini söyledi. Oyunlarda fps drop yediğini de gördüm, çok stabil değil bence ama bu fiyata iyi tabii ki.
Link atarmısın hocam.

Top Bottom