Neler Yeni

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Yazın çalış kendi paranla bilgisayarı al inan babanın sana almasından çok daha iyi. Ya da pek tavsiye etmesem de benim gibi al-sat basit ticaret yapabilirsin Şubat ayında 400tl param vardı al-sat mantığı ile şuan 2500tl civarına katladım parayı hala da satılacak ürünüm var. Ama yazın çalışıp alman daha garanti al-sat işi biraz riskli zarar etme ihtimalinde yüksek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
Emin ol alabilseydi alırdı bence . Yasin geçtikçe babanı daha iyi anlayacaksın. Insallah olur

adudator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Mehmet Nuri Yılmaz
Abi şu yazılanları okudum şok oldum resmen. Başarılı olduğunu düşünüyorsun ama gerçekten ortalama altında bir öğrencisin. Ayrıca babanın maddi durumu iyi değilmiş ve virüs olayları falan adam sizin için nasıl uğraşıyordur. 15 yaşındasın ve sırf cs oynayabilmek için böyle şımarık tavırlar içerisine giriyorsun. Bak ben hayatım boyunca hep takdir aldım fen lisesini kazandım ve şuan tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. Ben ortaokul ve lisedeyken durumumuz o kadar kötüydü ki icra falan gelmişti. İlk telefonumu üniversite 1. sınıfta aldım ve hala bilgisayarım yok. Ama liseden beri ben de yardımcı oldum kardeşlerim de durumumuz düzeldi Allaha şükür şimdi ise kendisi oğlum kusura bakma seni hiç ödüllendiremedim bu ay sana pc alıcam dedi ben hayır dememe rağmen. İnan ki babalarımızın fazladan 1 trilyonu olsa gözünü kırpmadan bizler için harcar. Sana tavsiyem babana kocaman sarıl ve onu sevdiğini söyle bilgisayar hayallerini de bir kenara bırak.

Poinez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer AKIN
Aynı durumu yaşıyoruz diyebilirm boş ver kardeşim 10 yıldır bekliyorsan unut artık daha iyi şeylere yönel

Mergen

80+ Bronze
Benim pc durumuda baya kötü.Durduk yere sorun çıkartıyor.Düşün,İnternete girip çıkarken bile sorun yaşıyorum.Babama pc bahsini hiç açmadım çünkü söylersem almaya kalkar durumumuz iyi hamdolsun ama şimdi pc için babamı zora sokmak istemem.Dünyanın durumu malum.Bir süredir para biriktiriyorum 600 tl civarı birikti.Yetecek kadar edit bilgim var.Youtube üzerinden gelişmeye,kazanmaya çalışıyorum.İnşAllah kısa sürede iyi bir
para biriktirecem.Sanada tavsiyem, babanı zor duruma düşürme.Kendin pişir,kendin ye hesabı;)

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
yaz ayından beri para biriktiyorum ama dolar yükseldi babam da alıcaktı zaten
dolar düşsse anında alacak
2 yıldır sabrediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kerem Zengin
yıl 365 gün 2 günde 5 lira biriktirsen yıllık 912,5 lira yapıyor.annenden veya babandan iki günde toplam 5 lira istesen veya teklıf etsen temiz para gelir.çalışma imkanın varsa da çalışırsan aileni bu kadar yormana da gerek kalmaz.teşekkürler.. :)

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Reis ben 10 yıllık pcyi temizlerken elimden düştü kırdım. Yeni pc almak zorunda kaldılar ödevlerim için ve istediğim gibi bi canavar aldım.
Benim laptop 6 yıllık ve tam bir ÇÖP artık kapağının açılma yerleri kendi plastiğini kırmaya başladı keşke bende düşürsem elimden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,314
Üyeler
148,054
Son üye
manaygun
Top Bottom